Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 8.12.

Kefa KELLER 128 25 84

€ 20.32
€ 16.93 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 128 25 84
Výrobca Keller Bürsten
Vysoko kvalitná kefa na vlasy KELLER 127 25 84 z unikátneho olivového dreva a kovovými štipce na pneumatickom vankúšika. Čítať viac ..

Vysoko kvalitná kefa na vlasy KELLER 128 25 84 - Oliva

• unikátna kefa rady EXCLUSIVE-Line
pravé olivové drevo s veľmi peknou štruktúrou (olivové drevo sa radí k najtvrdším drevám na svete a v Európe sa nenachádza žiadne iné drevo s porovnateľnou tvrdosťou. Firma KELLER používa olivové drevo na výrobu kief až vtedy, keď je strom na konci svojho života a nerodia už žiadne plody - ide tak o mimoriadnej cenné a pre kvalitu výrobku veľmi vhodné drevo)
• veľkosť: 175 x 50 mm

• kovové štipce s bielymi Nypl

• pneumatický vankúšik - štipce sú bezchybne upevnené, takže nezachádzajú do vankúšika
• vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.


Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Produktová řada
Exclusive-Line ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?