Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Kadernícke nožnice DOVO 16 506 - 5"

€ 55.96
€ 46.63 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 317 506
Výrobca WASA Solingen

Profesionálne nerezové nemeckej nožnice DOVO Solingen vo veľkosti 5 palcov s ostrím s mikroozubením. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..

Ak hľadáte nožnice na vlasy, ktoré spĺňajú všetko čo majú a sú za skvelú cenu, tak ste na ne práve narazili.

Kľúčové vlastnosti:

  • celokovové, kované, nerezové nožnice - klasické prevedenie
  • povrchová úprava: matný nerez
  • veľkosť nožníc: 5 "
  • ostrie s mikroozubením
  • gumový doraz medzi okami
  • snímateľná opierka prsta
  • vyrobené v Nemecku

 

DOVO Solingen,

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Classic Cut ** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
Typ nůžek
S mikroozubením ÁNO
Velikost
5" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?