Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

Nožnice DOVO Solingen 90 400 Silhouetten

Kvalitné nožnice na vyšívanie DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten. Uhlíková oceľ. Úzka a pevná špička. Veľkosť 4 ". Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 42.00 s DPH
€ 35.00 bez DPH
Kvalitné nožnice na vyšívanie DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten. Uhlíková oceľ. Úzka a pevná špička. Veľkosť 4 ". Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Nožnice DOVO Solingen 90 400 Silhouetten

Nožnice DOVO Solingen 90 400 Ni - Silhouetten

  • špeciálne nožnice z veľmi kvalitného materiálu - kvalitná uhlíková oceľ
  • úzke a pritom veľmi pevné špičky - rovné
  • povrchová úprava: niklovanej (Ni)
  • nožnice sú vhodné pre vyšívanie, vystrihovanie, ale aj pre náročněnší a presné modelárske práce a pre prácu v elektrotechnike (zastrihávanie tenších drôtikov a pod.)
  • veľkosť: 4 "
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 90 400
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na vyšívanie ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?