Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

Kadernícke nožnice DOVO 240 456 Elitaire - 4,5"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Elitaire v nerezovej úprave s technológiou Micro-Motion. Veľkosť 4,5 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 150.00 s DPH
€ 125.00 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Elitaire v nerezovej úprave s technológiou Micro-Motion. Veľkosť 4,5 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 150.00
€ 125.00 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 240 456 Elitaire - 4,5"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen Elitaire 240 456 Micro-Motion sú vynikajúci nástroj pre kaderníkov, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé nožnice. Tieto nožnice ponúkajú nasledujúce vlastnosti:

  1. Celokovová, kovaná, nerezová konštrukcia: Nožnice sú vyrobené z jedinečnej originálnej solingenskej ocele, ktorá umožňuje vyrobiť štíhle, vyvážené, ergonomické a elegantné nožnice s dlhou životnosťou.
  2. Hladké ostrie a konkávny výbrus: Nožnice majú veľmi ostré ostrie s najjemnejším výbrusom, čo zaisťuje presné a hladké strihanie.
  3. Špeciálna technológia Micro-Motion: Táto technológia znižuje trenie nožníc a zabezpečuje ľahký, presný a tichý chod.
  4. Možnosť nastavenia chodu nožníc: Umožňuje prispôsobiť chod nožníc podľa vašich potrieb a preferencií.
  5. Snímateľná opierka prsta: Poskytuje väčšiu pohodlie pri používaní nožníc.
  6. Dve plastové, snímateľné krúžky: Zaisťujú pohodlný úchop nožníc.
  7. Rozmer nožníc: Celková dĺžka nožníc je 4,5 palca.
  8. Príslušenstvo: K nožniciam dostanete plastovú krabičku, olejničku so špeciálnym olejom a plochý skrutkovač na nastavenie chodu nožníc.
  9. Vyrobené v Nemecku: Tieto nožnice sú vyrobené v Nemecku, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť.

DOVO Solingen Elitaire 240 456 Micro-Motion nožnice sú ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj pre svoju kadernícku prácu.

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

 

Kód: 240 456
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Elitaire *** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
S hladkým ostrím ÁNO
Velikost
4,5" ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?