Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

MOSER Chrom Style Pro

Jeden z najpredávanejších profesionálnych strojčekov na vlasy od značky MOSER s nastaviteľnou dĺžkou strihu 0,7 - 3 mm a šírkou strihu 46 mm. Veľmi rýchle dobíjanie do 60 min, Výdrž až 90 min .. Príslušenstvo: 4 plastové nástavce, nový nabíjací stojan, sieťový transformátor, olejnička, čistiaci štetec.

Čítať viac ..
€ 177.00 s DPH
€ 147.50 bez DPH

Jeden z najpredávanejších profesionálnych strojčekov na vlasy od značky MOSER s nastaviteľnou dĺžkou strihu 0,7 - 3 mm a šírkou strihu 46 mm. Veľmi rýchle dobíjanie do 60 min, Výdrž až 90 min .. Príslušenstvo: 4 plastové nástavce, nový nabíjací stojan, sieťový transformátor, olejnička, čistiaci štetec.

Čítať viac ..
€ 36.67

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
€ 33.30

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 177.00
€ 147.50 bez DPH

MOSER Chrom Style Pro

Profesionálny strihací strojček MOSER 1871-0071 ChromStyle Pro. Nový rozmer kreatívne úpravy vlasov.

Jeden z najobľúbenejších akumulátorových strihacích strojčekov medzi kaderníkov Moser Chróm Style Pre od svetoznámej nemeckej značky MOSER, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie výrobcu strojčekov viac ako 70 rokov. Ak hľadáte kvalitný profesionálny strojček do náročných prevádzok je Chróm Style Pre ideálnou voľbou.

Moser Chróm Style Pro je osadený vysoko kvalitný oceľovou hlavicou MAGIC BLADE s šírkou strihu 46 mm a výškou strihu od 0,7 mm do 3 mm. Hlavica sa dá jednoducho a rýchlo odklopiť bez zbytočného skrutkovania - tým môžete strojček udržovať stále perfektne čistý. Strojček je vybavený novým odľahčeným Li-iónovými akumulátorom s dlhšou životnosťou a bez pamäťového efektu, ktorý ponúka až 90 minút plnej prevádzky. Akumulátory sa dobíja veľmi rýchlo - len 60 min. Stav batérie ľahko spoznáte vďaka LED indikátora, ktorý ukazuje stav batérie a orientačné zvukovú kontrolkou, ktorá upozornuje na nedostatočnej olejovanie hlavice.

S trojok poháňa veľmi silný a spoľahlivý motor s 5200 ot. za min., ktorý je navyše riadený mikroprocesorom, ktorý zaisťuje konštantnú rýchlosť strojčeka. Strojček má tiež nízku hmotnosť 280 gramov a veľmi tichý chod. To všetko je spracované v ergonomickom šasi v čierno-chrómovanom prevedení.

 

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje štyri plastové prídavné hrebene s výškou strihu 3 mm, 6 mm, 9 mm a 12 mm. Samozrejmosťou je tiež nový dobíjací stojanček sa sieťový adaptér, čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

 • novo vylepšený, profesionálne a veľmi silný strihací strojček špičkovej kvality - veľmi obľúbený u kaderníkov
 • procesorom riadený výkon motora - udržuje konštantnú rýchlosť a tým aj strihací výkon bez ohľadu na stav akumulátorov, hustotu a kvalitu vlasov
 • integrovaná strihacia hlavica systému Magic Blade 46 mm, nastavenie strihacie dĺžky 0,7 - 3 mm
 • ľahko odnímateľná hlavice pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu
 • nové lítiové akumulátory s výnimočnou kapacitou bez pamäťového efektu, ktorá má až 3x dlhšiu životnosť ako bežné nabíjacie batérie
 • farebný ukazovateľ stavu akumulátorov a nabíjania, zvuková signalizácia po ukončení nabíjania
 • veľmi rýchle dobíjanie akumulátorov - do 60 min.
 • akumulátorový, alebo sieťovú prevádzku
 • ergonomický a moderný tvar
 • veľmi tichý, pokojný a stabilný chod
 • odľahčený a špeciálne lítiový akumulátor (90 min v plnej prevádzke)
 • hmotnosť: 280 g
 • rozmery: 178 x 46 x 50 mm
 • príslušenstvo: prídavné, plastové hrebene 3, 6, 9, 12 mm, nový nabíjací stojan, sieťový transformátor, olejnička, čistiaci štetec
 • vyrobené v Nemecku

 

Tip od barbera: "Veľmi kvalitný strihací strojček určený do tých najnáročnejších prevádzok. Spoločne s Moser Chromini je to jasná voľba do všetkých kaderníctva. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšej prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

 

 

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

 

 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.

Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

 

Kód: 1871-0081
Výrobca MOSER
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?