Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Hrebeň drevený KELLER 628 22 00

Kvalitné kadernícky hrebeň Keller z bukového dreva. Veľmi jemné spracovanie. Dĺžka 135 mm. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 13.00 s DPH
€ 10.83 bez DPH

Kvalitné kadernícky hrebeň Keller z bukového dreva. Veľmi jemné spracovanie. Dĺžka 135 mm. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 13.00
€ 10.83 bez DPH

Hrebeň drevený KELLER 628 22 00

Kadernícky hrebeň vyrobený z výberového bukového dreva. Jeho jemné a precízne opracovanie zahŕňa zaoblenie všetkých hrán a hrotov, čo zaručuje maximálnu šetrnosť voči vlasom. Tento hrebeň je ideálny pre profesionálnych kaderníkov, ale aj pre domáce použitie. Jeho kompaktná veľkosť s dĺžkou 135 mm ho robí veľmi praktickým a ľahko prenosným. Môžete ho ľahko nosiť so sebou v taške alebo vrecku a mať ho vždy po ruke pre rýchle úpravy vlasov. 

Drevený materiál je veľmi šetrný k vlasom, pretože nevytvára statickú elektrinu a nepoškodzuje ich štruktúru. Hrebeň umožňuje jemné a presné česanie vlasov a zanecháva ich hebké a lesklé. Hrebeň KELLER 628 22 00 je vyrobený v Nemecku so zameraním na kvalitu, spoľahlivosť a precíznosť. Je to skvelý nástroj pre profesionálne účesy a starostlivosť o vlasy.

Kvalitný drevený hrebeň KELLER 628 22 00

  • kadernícky drevený hrebeň
  • výberové bukové drevo
  • jemné, precízne opracovanie - zaoblenia všetkých hrán a hrotov
  • veľmi šetrný k vlasom
  • dĺžka: 135 mm
  • vyrobené v Nemecku 

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

Kód: 628 22 00
Výrobca Keller Bürsten
Materiál
Drevené ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?