Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

Hrebeň drevený KELLER 627 22 00

Kvalitný pánsky hrebeň s rukoväťou Keller z bukového dreva. Veľmi jemné spracovanie. Dĺžka 180 mm. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 12.00 s DPH
€ 10.00 bez DPH

Kvalitný pánsky hrebeň s rukoväťou Keller z bukového dreva. Veľmi jemné spracovanie. Dĺžka 180 mm. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 12.00
€ 10.00 bez DPH

Hrebeň drevený KELLER 627 22 00

Pánsky hrebeň, ktorý je vyrobený z výberového bukového dreva. Jeho jemné a precízne opracovanie zahŕňa zaoblenie všetkých hrán a hrotov, čo zaručuje maximálnu šetrnosť voči vlasom. Hrebeň je vybavený pohodlnou rukoväťou, čo zaručuje pevný úchop a pohodlie pri česání vlasov. Rukoväť je navrhnutá tak, aby poskytovala stabilitu a kontrolu pri česání, čím sa zjednodušuje proces úpravy vlasov. Drevený materiál je veľmi šetrný k vlasom, pretože nevytvára statickú elektrinu a nepoškodzuje ich štruktúru.

Hrebeň je ideálny pre jemné rozpúšťanie vlasov a zabezpečuje pohodlné a hladké česanie. S dĺžkou 180 mm je hrebeň dostatočne veľký na pohodlné používanie a zároveň dostatočne kompaktný na to, aby sa zmestil do vašej toaletnej tašky alebo vrecka. Hrebeň KELLER 627 22 00 je vyrobený v Nemecku so zameraním na kvalitu, spoľahlivosť a precíznosť. Je to skvelý doplnok pre starostlivosť o vaše vlasy a je vhodný nielen pre každodenné použitie, ale aj pre profesionálnych kaderníkov.

Kvalitný drevený hrebeň s rukoväťou KELLER 627 22 00

  • pánsky hrebeň s rukoväťou
  • výberové bukové drevo
  • jemné, precízne opracovanie - zaoblenia všetkých hrán a hrotov
  • veľmi šetrný k vlasom
  • dĺžka: 180 mm
  • vyrobené v Nemecku 

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

 

Kód: 627 22 00
Výrobca Keller Bürsten
Materiál
Drevené ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?