Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.7.

Kefa na psov MAXI-PIN 125 08 35

Kvalitné kefa na srsť KELLER MAXI-PIN 125 08 35 "Advanced" z bukového dreva as kovovými štipce na gumovom pneumatickom vankúšika.

Čítať viac ..
€ 18.00 s DPH
€ 15.00 bez DPH

Kvalitné kefa na srsť KELLER MAXI-PIN 125 08 35 "Advanced" z bukového dreva as kovovými štipce na gumovom pneumatickom vankúšika.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 18.00
€ 15.00 bez DPH

Kefa na psov MAXI-PIN 125 08 35

Oválna kefa, ktorá je ideálna pre starostlivosť o srsť a vyčesávanie väčších ploch na zvieratách. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva, čo zaručuje pevnosť a odolnosť kefy. Kefa je vybavená gumovým pneumatickým vankúšom, ktorý zabezpečuje pružnosť a flexibilitu pri vyčesávaní, minimalizuje ťahanie a nepríjemné ťaženie srsťou. Pneumatický vankúš tiež pomáha stimulovať pokožku a zlepšuje cirkuláciu krvi. Na kefe sa nachádzajú kovové štipce dĺžky 35 mm so zaoblenými hrotmi. Tieto štipce sú špeciálne navrhnuté pre jemné a účinné vyčesávanie, odstraňovanie odpadávajúcich chĺpkov a rovnomerné rozpustenie srsťového oleja. 

Kefa má povrchovú úpravu s lakovaným palisandrovým efektom, čo jej dodáva atraktívny vzhľad. Kefa KELLER MAXI-PIN "Advanced" je vyrobená v Nemecku z kvalitných materiálov, čo zaručuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť a trvanlivosť. Je to ideálna kefa pre profesionálnych kozmetikových salónov, groomerov a majiteľov zvierat, ktorí očakávajú výkon, pohodlie a šetrné ošetrenie srsťového kožucha.

Kvalitná kefa na srsť KELLER MAXI-PIN 125 08 35 "Advanced"

  • veľký široký oválny kefa 230 x 63 mm
  • drevený - bukové drevo
  • gumový pneumatický vankúš
  • kovové štipce dĺžky 35 mm so zaoblenými hrotmi
  • povrchová úprava: lakovaný - palisander
  • vyrobené v Nemecku 

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

 

Kód: 125 08 35
Výrobca Keller Bürsten
Materiál
Drevené ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?