Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

WAHL Icon

Kvalitný sieťový strihací strojček na vlasy WAHL 08490-016 Icon s výškou strihu od 1 do 3,5 mm a šírkou 40 mm s vibračným motorom so zvýšeným výkonom. Balenie obsahuje 4 plastové nástavce s kovovou sponou, čistiaca kefka, stylingový hrebeň, krytku a olejničku.

Čítať viac ..
€ 87.00 s DPH
€ 72.50 bez DPH
Cena pre registrovaných € 83.50

Kvalitný sieťový strihací strojček na vlasy WAHL 08490-016 Icon s výškou strihu od 1 do 3,5 mm a šírkou 40 mm s vibračným motorom so zvýšeným výkonom. Balenie obsahuje 4 plastové nástavce s kovovou sponou, čistiaca kefka, stylingový hrebeň, krytku a olejničku.

Čítať viac ..
€ 14.44

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
€ 25.89

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 87.00
€ 72.50 bez DPH

WAHL Icon

Profesionálny strihací strojček na vlasy WAHL Icon z preslávenej rady 5 Star je vynikajúci nástroj pre kaderníkov a profesionálov. S jeho spoľahlivým vibračným motorom a precíznymi strihacími hlavicami je ideálny pre výkonné a presné strihanie vlasov. Strojček je vybavený veľmi spoľahlivým vibračným motorom, ktorý dosahuje 6000 kmitov za minútu. Tento motor má zvýšený výkon o 40%, čo znamená rýchlejšie a efektívnejšie strihanie vlasov. 

Strihacie hlavice strojčeka sú vyrobené z precízneho a odolného kovu a majú chrómované povrchové spracovanie. Tieto strihacie hlavice poskytujú presný a hladký výsledok pri strihaní vlasov. Strojček má odolnú konštrukciu, ktorá je vhodná pre dlhodobú prevádzku. Je navrhnutý tak, aby vydržal aj náročné použitie v salónoch a kaderníckych salónoch. Nastavenie výšky strihu je jednoduché pomocou bočnej páčky, ktorá umožňuje nastavenie výšky strihu od 1 do 3,5 mm. Týmto spôsobom je možné prispôsobiť strih podľa preferencií a požiadaviek zákazníka. 

Strojček má atraktívny vzhľad s kombináciou čiernej a striebornej farby. Je pohodlný na držanie a manipuláciu. WAHL Icon je vyrobený v USA, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Je to skvelý nástroj pre profesionálnych kaderníkov, ktorí očakávajú výkonnosť, presnosť a trvanlivosť. 

Profesionálny strihací strojček na vlasy WAHL Icon z preslávenej rady 5 star

  • veľmi spoľahlivý vibračný motor (6000 kmitov / min.) so zvýšeným výkonom (+ 40%)
  • precízne, celokovová, chrómovaná strihacie hlavice
  • odolná konštrukcia, vhodný pre dlhodobú prevádzku
  • jednoduché nastavenie výšky strihu bočné páčkou od 1 do 3,5 mm
  • atraktívny vzhľad, farba čierna / strieborná
  • kábel dĺžky 2,4 m
  • váha: 620 g (bez kábla)
  • príslušenstvo: 4 plastové prídavné hrebene (3, 6, 10, 13 mm) spevnené kovovou sponou, čistiaca kefka, plochý TOP-kadernícky stylingový hrebeň, olejnička sa spec. olejom na strihacie hlavice, ochranná krytka strihacie hlavice
  • WAHL - vyrobené v USA

Tip barbera: "Kvalitný strojček určený do kaderníckych a Barber salónov, ktorý sa oproti ostatným strojčekom z tejto série vyznačuje zvýšeným výkonom - motor V9000. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť."

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

 

Kód: 08490-016
Výrobca WAHL
Výška strihu: 1 - 3,5 mm
Šírka strihu: 40 mm
Dĺžka kábla: 2,4 m
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: čierna / strieborná
hmotnosť: 620 g
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Sieťové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?