Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kefa KELLER 525 02 40 - drevený

Kvalitný plochý kefa na vlasy KELLER Paddle Brush 525 02 40 z javorového dreva a pravých diviačích štetín na pneumatickom vankúšika.

Čítať viac ..
€ 25.00 s DPH
€ 20.83 bez DPH

Kvalitný plochý kefa na vlasy KELLER Paddle Brush 525 02 40 z javorového dreva a pravých diviačích štetín na pneumatickom vankúšika.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 25.00
€ 20.83 bez DPH

Kefa KELLER 525 02 40 - drevený

Plochá kefa vyrobená z kvalitného javorového dreva rady PRO LINE. Je to štýlová kefa, ktorá je vhodná pre rôzne úpravy vlasov. Kefa je vybavená pravými prírodnými kančími štetinami, ktoré sú umiestnené na pneumatickom vankúšiku. Tento vankúšik zaisťuje pružnosť a flexibilitu pri česání, čo pomáha minimalizovať ťahanie a poškodzovanie vlasov. Dĺžka kefy je 255 mm, čo je dostatočne veľká veľkosť pre pohodlné použitie a manipuláciu s vlasmi. Kefa Paddle Brushje vyrobená v Nemecku z kvalitných materiálov, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Ak hľadáte kvalitnú kefu na vlasy, ktorá je vyrobená s dôrazom na kvalitu a prírodné štetiny, kefa KELLER je pre vás tou správnou voľbou.

Kvalitná kefa na vlasy KELLER Paddle Brush 525 02 40 - drevený

  • plochý kefa z javorového dreva rady PRO LINE
  • pravej prírodnej kančí štetiny na pneumatickom vankúšiku
  • dĺžka: 255 mm
  • vyrobené v Nemecku

KELLER Bürsten

Nemecká rodinná firma Bürstenfabrik Keller GmbH bola založená v roku 1869. Patrí medzi popredných európskych výrobcov v odbore. Skúsenosti spoločnosti sa odráža najmä v dizajne výrobkov, výberu použitých materiálov a zloženie sortimentu. V širokej ponuke nájdete guľaté drevené fúkacie kefy, ploché drevené kefy s prírodnými štetinami, ploché a okrúhle plastové kefy s polyamid. štetinami. Firma Keller reflektuje požiadavky kladené na výrobky v 21. storočí s väčšou orientáciou na zákazníka. Vysokou prioritou firmy sú ekologické a etické princípy, od roku 2008 sú držitelia certifikátu FSC®.

 

 

Kód: 525 02 40
Výrobca Keller Bürsten
Použití kartáče
Na vlasy ÁNO
Materiál
S prírodnými štetinami ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?