Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

MOSER Senso Cut 4900-0050 + puzdro

Ľahučký zastrihávač chĺpkov nosa a uší. Strihacia hlava oplachovatelná pod vodou. Súčasťou puzdro na uloženie zastrihávača.

Čítať viac ..
€ 14.00 s DPH
€ 11.67 bez DPH

Ľahučký zastrihávač chĺpkov nosa a uší. Strihacia hlava oplachovatelná pod vodou. Súčasťou puzdro na uloženie zastrihávača.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 14.00
€ 11.67 bez DPH

MOSER Senso Cut 4900-0050 + puzdro

Tento zastrihávač chĺpkov je vybavený precíznym a bezpečným nerezovým rotačným britom, ktorý umožňuje rýchlejšie, jednoduchšie a spoľahlivejšie zastrihávanie chĺpkov ako nožnicami. Zastrihávač má odnímateľnú hlavicu pre jednoduchú údržbu a je napájaný batériou typu AAA. Zastrihávač má elegantné a precízne prevedenie s telom z kovu, extrémne ľahký a tichý chod, čo zaručuje pohodlné použitie. Tento zastrihávač chĺpkov MOSER Senso Cut 4900-0050 je tiež dodávaný s elegantným puzdrom, ktoré umožňuje bezpečné uskladnenie zastrihávača a jeho príslušenstva. Zastrihávač má rozmery 15 x 134 mm a váži 35 g s batériou. Je to vynikajúci zastrihávač chĺpkov, ktorý je vhodný pre každodenné použitie a poskytuje presné a pohodlné zastrihávanie chĺpkov.

Zastrihávač chĺpkov MOSER Senso Cut 4900-0050 v elegantnom puzdre

  • precízne zastrihávač chĺpkov - rýchlejšie, jednoduchšie a spoľahlivejšie ako nožnice
  • oddeliteľná hlavica pre jednoduchú údržbu
  • batériový (1 x AAA), precízne a elegantné prevedenie
  • bezpečný nerezový rotačný brit
  • kovové telo strojčeka
  • extrémne ľahký a tichý chod
  • elegantné puzdro
  • rozmery: 15 x 134 mm
  • hmotnosť: 35 gis batérií

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy. Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy. Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

 

 

Kód: 4900-0050
Výrobca MOSER

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?