Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Kadernícke nožnice DOVO 20 606 Catch Cut - 6"

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Catch Cut v povrchovej úprave matný nerez. Veľkosť 6 ". Ostrie s mikroozubením. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 135.00 s DPH
€ 112.50 bez DPH

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen - Catch Cut v povrchovej úprave matný nerez. Veľkosť 6 ". Ostrie s mikroozubením. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 135.00
€ 112.50 bez DPH

Kadernícke nožnice DOVO 20 606 Catch Cut - 6"

Tieto profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen Catch Cut majú dĺžku 6" a sú celokovové, nerezové, kované nožnice. Ich povrchová úprava je matným (satinovaným) nerezom. Nožnice majú ostrie s mikroozubením a možnosť regulácie chodu.

Na komfort kaderníka bolo tiež myslené - nožnice majú gumový doraz medzi okami a snímateľnú opierku prsta. Produkt bol vyrobený v Nemecku s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť. Tieto kadernícke nožnice DOVO Solingen Catch Cut sú ideálne pre profesionálnych kaderníkov, ktorí vyžadujú kvalitné a spoľahlivé nástroje na každodennú prácu.

Profesionálne kadernícke nožnice DOVO Solingen 20 606 Catch Cut - 6 "

  • celokovové, nerezové, kované nožnice
  • povrchová úprava: matný (satinovaný) nerez (R SAT.)
  • ostrie s mikroozubením
  • možnosť regulácie chodu nožníc
  • celková dĺžka nožníc - 6 "
  • gumový doraz medzi okami
  • snímateľná opierka prsta
  • vyrobené v Nemecku

DOVO Solingen,   Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 20 606
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Kadernícke ÁNO
Produktová řada
Catch Cut ** ÁNO
Typ nůžek
Klasické ÁNO
S mikroozubením ÁNO
Velikost
6" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?