Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.

MOSER 1230-0078 Rex

Sieťový strihací strojček na zvieratá MOSER 1230-0060 Rex. Nový, výkonnejší motor, chrómovaná hlavica Star Blade so šírkou 46 mm a výškou strihu 0,7 - 3 mm. Balenie obsahuje 2 plastové nástavce, olejničku a čistiaci štetec.

Čítať viac ..
€ 85.00 s DPH
€ 70.83 bez DPH

Sieťový strihací strojček na zvieratá MOSER 1230-0060 Rex. Nový, výkonnejší motor, chrómovaná hlavica Star Blade so šírkou 46 mm a výškou strihu 0,7 - 3 mm. Balenie obsahuje 2 plastové nástavce, olejničku a čistiaci štetec.

Čítať viac ..
€ 14.44

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Objednajte si rovno ku strojčeku náhradnú hlavu. Bude sa Vám hodiť a ešte ušetríte!
€ 24.07

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 85.00
€ 70.83 bez DPH

MOSER 1230-0078 Rex

Spoľahlivý a silný profesionálny nástroj, ktorý sa vyznačuje polarizovaným kmitavým pohonom so zvýšeným výkonom o 50%. Chráni srsť vášho domáceho maznáčika a zároveň ponúka presné a efektívne strihanie. Jeho chrómovaná profesionálna hlava Star Blade má šírku 46 mm a je vyrobená z kalenej ocele, čo zaručuje mimoriadnu dlhú životnosť. Nastavenie strihacej dĺžky MultiClick umožňuje jednoduché a precízne nastavenie v rozmedzí 0,1 - 3 mm v piatich stupňoch. Robustný ergonomický dizajn a vhodné rozloženie hmotnosti zabezpečujú jednoduchú manipuláciu s prístrojom.

Extrémne tichý a ultrasilný polarizovaný kmitavý motor eliminuje vibrácie a umožňuje trvalú prevádzku. Osvedčená kvalita a veľmi dlhá životnosť zaručujú dlhodobú spokojnosť s týmto nástrojom. Hmotnosť strojčeka je 620 g. K príslušenstvu patria 3 m dlhý okrúhly kábel s ochranou proti prelamovaniu vodičov, olejnička, čistiaci štetec a 2 prídavné plastové hrebene No.2 = 6 mm a No.3 = 9 mm. Strojček MOSER REX je vyrobený v Nemecku, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Je to ideálny nástroj pre starostlivosť o zvieracie srsť, ktorý zvládne aj náročnejšie požiadavky.

Strihací strojček na zvieraciu srsť  MOSER 1230-0060 REX

  • spoľahlivý, silný profesionálny strihací strojček s polarizovaným kmitavým pohonom so zvýšeným výkonom o 50%
  • chrómovaná profesionálny hlava Star Blade 46mm z kalenej ocele pre mimoriadne dlhú trvanlivosť, s nastavením strihacie dĺžky MultiClick 0,1- 3mm v piatich stupňoch pre jednoduché a precízne nastavenie
  • robustný ergonomický desing a vhodné rozloženie hmotnosti pre jednoduchú manipuláciu
  • extrémne tichý a ultrasilný polarizovaný kmitavý motor pre trvalú prevádzku bez vibrácií
  • osvedčená kvalita a veľmi dlhá životnosť
  • hmotnosť: 620 g
  • príslušenstvo: 3m dlhý okrúhly kábel s ochranou proti prelamovaniu vodičov, olejnička, čistiaci štetec, 2 prídavné plastové hrebene No.2 = 6mm a No.3 = 9mm
  • vyrobené v Nemecku

Tu je označené, na čo je strojček vhodný:

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre udržiavanie srsti Vášho miláčika. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok".

 

 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.

Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

Kód: 1230-0078
Výrobca MOSER
Co chci ostříhat
Zvieratá ÁNO
Napájení
Sieťové ÁNO
Velikost zvířete
Stredná ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?