Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 27.5.

DOVO Solingen 44 406 - nožnice na chĺpky

Matné nožnice v nerezovej úprave. Perfektný na chĺpky v nose a ušiach. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 64.00 s DPH
€ 53.33 bez DPH

Matné nožnice v nerezovej úprave. Perfektný na chĺpky v nose a ušiach. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 64.00
€ 53.33 bez DPH

DOVO Solingen 44 406 - nožnice na chĺpky

Kvalitné celokovové nožnice na chĺpky DOVO Solingen sú ideálnym nástrojom pre presné a bezpečné strihanie chĺpkov. Tieto nožnice sú vyrobené z kovanej nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči korózii. Bezpečné, zaguľatené špičky týchto nožníc chránia pokožku pred možným poškodením alebo porezaním počas strihania chĺpkov.

S veľkosťou 4 palce sú nožnice kompaktné a ľahko ovládateľné, čo umožňuje precízne strihanie aj v ťažko prístupných oblastiach. Nožnice na chĺpky pochádzajú od renomovaného výrobcu DOVO, ktorý je známy svojimi originálnymi výrobkami zo Solingenu. Tieto nožnice sú ideálnym doplnkom pre každého, kto hľadá presný a bezpečný nástroj na strihanie chĺpkov.

Kvalitné celokovové nožnice na chĺpky DOVO Solingen 44 406 R SAT.

  • nerezová oceľ, kované, v matnej povrchovej úprave (R SAT.)
  • bezpečné, zaguľatené (bezpečné) špičky
  • veľkosť: 4"
  • originál Solingen 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 44 406
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na chľpky ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?