Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

Čašnícky nôž DOVO Solingen 404 000

Vyrobený z matného nerezu, čo zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť voči korózii. 

Čítať viac ..
€ 45.00 s DPH
€ 37.50 bez DPH

Vyrobený z matného nerezu, čo zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť voči korózii. 

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 45.00
€ 37.50 bez DPH

Čašnícky nôž DOVO Solingen 404 000

Profesionálny a kvalitný čašnícky nôž s vývrtkou je ideálnym nástrojom pre profesionálov aj nadšencov, ktorí si potrpia na kvalitu a štýl. Nôž je vyrobený z matného nerezu, čo zaručuje jeho trvanlivosť a odolnosť voči korózii. Dizajn nôža je navrhnutý do oblúčika, čo mu dáva elegantný vzhľad a zároveň zabezpečuje pohodlné držanie a jednoduché použitie.

Vývrtka, ktorá je súčasťou čašníckeho noža, umožňuje bezproblémové otváranie fľašiach s vínom alebo inými nápojmi s korkovým uzáverom. Výrobca tohto noža je renomovaná značka DOVO, ktorá je známa svojimi originálnymi výrobkami zo Solingenu. Tento čašnícky nôž s vývrtkou je spoľahlivým a praktickým doplnkom pre každého čašníka alebo milovníka dobrého vína.

Čašnícky nôž s vývrtkou

  • prevedenie - matný nerez
  • tvar: do oblúčika
  • výrobca DOVO - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 404 000
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?