Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.
Novinka

Holiaci strojček DOVO Solingen PRIMO II

Kvalitní holicí strojek PRIMO II od německého výrobce DOVO Solingen ideální pro první zkušenosti s mokrým holením vousů. Vyrobeno v Německu.

Čítať viac ..
€ 62.00 s DPH
€ 51.67 bez DPH

Kvalitní holicí strojek PRIMO II od německého výrobce DOVO Solingen ideální pro první zkušenosti s mokrým holením vousů. Vyrobeno v Německu.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 62.00
€ 51.67 bez DPH

Holiaci strojček DOVO Solingen PRIMO II

PRIMO II: Dekády skúseností zhustené do majstrovského diela v holení.

Názov PRIMO sa prekladá ako „prvý“. PRIMO znamená nový začiatok. Nový začiatok pre vás, pre začiatok mokrého holenia. Viac ako sto rokov znalostí, zhustených do 2 rokov vývoja, dalo vzniknúť tomuto jedinečnému holiacemu nástroju. Samozrejme Made in Germany.

Pri mokrom holení má nepatrný rozdiel v geometrii holiaceho strojčeka zásadný vplyv na váš zážitok z holenia. Snažili sme sa o čo najintenzívnejšie uspokojujúci zážitok z holenia. A k ľútosti všetkých ostatných holiacich strojčekov sme boli úspešní!

Kľúčové vlastnosti:

  • holiaci strojček na klasické žiletky
  • celokovový, chrómovaný
  • skrutkovacie držadlo
  • plná lišta - vhodný na hladké každodenné holenie
  • pre všetky typy klasických žiletiek
  • výroba: DOVO Solingen - originálny výrobok zo Solingenu - Nemecko


DOVO Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočné výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrne sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčšiu hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe av Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr aj Južnej) Amerike av západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšou európskou oceľou.

Kód: 70000002
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?