Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.
Novinka

WAHL Barber Taper Comb

Profesionální hřeben Wahl Barber Taper Comb ideální pre prácu v salóne.

Čítať viac ..
€ 8.00 s DPH
€ 6.67 bez DPH

Profesionální hřeben Wahl Barber Taper Comb ideální pre prácu v salóne.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 8.00
€ 6.67 bez DPH

WAHL Barber Taper Comb

Profesionálny hřeben Wahl Barber Taper Comb sa zužuje stranou pre použitie pri tvorbe fadů a širších strán pre použitie na dlhšie vlasy. Černá barva.

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leem J. Wahlem, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický striekací stroj na vlasy. Táto korporácia sa týmto stálym lídrom na poli profesionálov a domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvé bezdrôtové dobíjacie stroje a roku 1971 ho uviedla na trh, čím dokázala ovládnuť cez 90 % severoamerického trhu se stříhacími strojmi. V roce 1987 firma vynalezla prvú kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje německé firmy vyrábajúce stříhací strojky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom stříhacích strojků na světě. Paleta produktov sa rýchlo rozrostla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roce 2009 slaví WAHL 90. výročie založenia jako průkopník produktů pro profesionály a domácí péči o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestná viac než 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú vo 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac než 100 patentov.

Kód: 03181-700
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?