Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.7.
Novinka
- 10%

WAHL King Midas Combo (Magic Clip Cordless Gold & Cordless Detailer Gold)

Ultimátna kráľovská súprava dvoch úplných legiend v barbershopoch - Wahl Magic Clip Cordless a Wahl Cordless Detailer v špeciálnej zlatej edícii. S týmto setom premeníte akýkoľvek strih na zlato!

Čítať viac ..
€ 497.00 s DPH € 447.30 s DPH (Rabatt: 10 % -€ 49.70)
€ 372.75 bez DPH

Ultimátna kráľovská súprava dvoch úplných legiend v barbershopoch - Wahl Magic Clip Cordless a Wahl Cordless Detailer v špeciálnej zlatej edícii. S týmto setom premeníte akýkoľvek strih na zlato!

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 497.00 € 447.30 (Rabatt: 10 % -€ 49.70)
€ 372.75 bez DPH

WAHL King Midas Combo (Magic Clip Cordless Gold & Cordless Detailer Gold)

WAHL King Midas Combo (MCC Gold & Cordless Detailer Gold)

Ultimátna kráľovská súprava dvoch úplných legiend v barbershopoch - Wahl Magic Clip Cordless a Wahl Cordless Detailer v špeciálnej zlatej edícii. S týmto setom premeníte akýkoľvek strih na zlato!

Profesionálny strihací strojček na vlasy WAHL Cordless Magic Clip Gold - ultimátny akumulátorový strojček z preslávenej série 5 Star v špeciálnej zlatej edícii.

Vyskúšajte strihací strojček, ktorý používajú dnes a denne profesionáli v kaderníctvach a barber salónoch po celom svete. Magic Clip Cordless Gold je akumulátorová verzia presláveného strojčeka Magic Clip od americkej značky WAHL, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov.

Wahl Magic Clip Cordless sa pýši pozlátenou celokovovou strihacou hlavicou vysokej kvality so šírkou strihu 40 mm as posuvnou výškou strihu od 0,8 do 2,5 mm. Akumulátorovú prevádzku zaisťuje kvalitná Li-Ionová batéria s dlhšou životnosťou a bez pamäťového efektu. Doba nabíjania je 120 minút av plnej prevádzke strojček vydrží až 90 minút. Iste oceníte aj robustné ergonomické spracovanie, ktoré jednoducho padne do ruky. Aj napriek tomu je strojček ľahký - váži iba 290 gramov, takže je radosť s ním pracovať po celý deň. Magic Clip Cordless poháňa spoľahlivý vibračný motor s výkonom 5500 otáčok za minútu. Teraz v jedinečnom zlatom dizajne.

 

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje osem plastových prídavných nástavcov so zosilnenou kovovou základňou. Výška prídavných hrebeňov je 1½ mm, 3 mm, 4½ mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm a 25 mm. V sade nájdete čistiacu kefku na odstránenie zvyškov vlasov, ochrannú krytku na strihaciu hlavicu a základnú mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

.

Kľúčové vlastnosti:

 • akumulátorový strojček, lítiová batéria s dlhšou životnosťou
 • nabíjací čas: 120 min., prevádzková doba: 90 min.
 • spoľahlivý vibračný motor 5500 1/min.
 • robustný, klasický tvar
 • kvalitná kovová chrómovaná strihacia hlavica, posuvná, široká 40 mm s výškou strihu 0,8 - 2,5 mm
 • hmotnosť iba 290 g
 • dĺžka kábla 2,4 m
 • príslušenstvo: 8 plastových prídavných hrebeňov (1½ mm, 3 mm, 4½ mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm), čistiaci štetec, olejnička so špeciálnym olejom na strihacie hlavice, ochranný kryt strihacej hlavice
 • jedinečný zlatý dizajn
 • výrobca: WAHL USA

Bezkáblová verzia obľúbenej kontúry Detailer od americkej značky Wahl v špeciálnej GOLD edícii.

Vyskúšajte jednu z najlepších kontúr súčasnosti - Cordless Detailer LI Gold od americkej značky Wahl, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov. Obzvlášť v barber svete je klasický Detailer legendou, preto bola jeho akumulátorová verzia už dlho očakávaná - teraz v špeciálnej zlatej edícii.

Wahl Cordless Detailer LI sa pýši celokovovou strihacou hlavicou T-WIDE Titanium Blade v zlatom dizajne o šírke 38 mm a výške strihu 0,4 mm. Akumulátorovú prevádzku zaisťuje kvalitná Li-Ionová batéria s predĺženou životnosťou a bez pamäťového efektu. Doba nabíjania je 60 minút av plnej prevádzke strojček vydrží až 100 minút. Strojček disponuje aj funkciou "rýchleho dobitia" čo v praxi znamená 5 minút dobíjania na 14 minút prevádzky. Iste oceníte aj elegantné a napriek tomu ergonomické spracovanie, ktoré jednoducho padne do ruky a lahodí oku. Strojček je extrémne ľahký - váži iba 186 gramov, takže je radosť s ním pracovať po celý deň. Cordless Detailer LI poháňa spoľahlivý rotačné motor s výkonom 6800 otáčok za minútu.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje 3 plastové prídavné nástavce. Výška prídavných hrebeňov je 1½ mm, 3 mm, 4½ mm. Samozrejmosťou je dobíjací stojan s adaptérom. V sade ďalej nájdete aj barber hrebeň a kefu pre-fade, čistiaci štetec na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihaciu hlavicu a základnú miniolejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

 • ultimátny akumulátorový kontúrovací strojček
 • zachováva excelentné vlastnosti klasického Detailera, bez nutnosti kábla
 • vysoko efektívny Li-Ionový akumulátor - ideálny pre nepretržitú prevádzku
 • funkcia "rýchleho dobitia" - počas 5 minút sa akumulátor nabije na 14 min prevádzku
 • profesionálny rotačný motor s veľkým výkonom (6800 ot./m) a dlhou životnosťou
 • elegantný retro tvar
 • kvalitná kovová strihacia hlavica T-WIDE Titanium Blade, široká 38 mm s výškou strihu 0,4 mm v zlatom prevedení
 • veľmi nízka hmotnosť - iba 186 g (bez kábla)
 • dĺžka kábla - 2,4 m
 • limitovaný dizajn v zlatej farbe
 • Príslušenstvo: 3 prídavné hrebene - #½ (1½ mm) • #1 (3 mm) • #1½ (4½ mm), gold nabíjací stojan, adaptér, barber hrebeň, barber pre-fade kefka, čistiaca štetec, olejnička so špeciálnym olejom na strihacia hlavica, ochranný kryt strihacia hlavica
 • ideálna do barber shopu
 • výrobca: WAHL USA

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahlom, ktorý si v tom istom roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácia sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej aj domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjací strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla vyše 90 % severoamerického trhu so strihacími strojčekmi. V roku 1987 firma vynašla prvú kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemecké firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálnu a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu držia viac ako 100 patentov.

Kód: 8171-8171
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?