Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 22.7.
Novinka

Voda po holení DOVO 52083303 Deep Leather

Veľmi kvalitná voda po holení od nemeckej značky DOVO Solingen - ideálna na použitie po holení s britvou.

Čítať viac ..
€ 22.00 s DPH
€ 18.33 bez DPH

Veľmi kvalitná voda po holení od nemeckej značky DOVO Solingen - ideálna na použitie po holení s britvou.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 22.00
€ 18.33 bez DPH

Voda po holení DOVO 52083303 Deep Leather

Voda po holení DOVO 52083303 Deep Leather

Vaša pokožka si po holení zaslúži tú najlepšiu starostlivosť. S touto vodou po holení jej doprajete rýchleho upokojenia a zahalíte sa do príjemnej vône mužských tónov. Koža a santalové drevo tvoria základ, bergamot a krvavý pomaranč vrchnej tóny tejto jedinečnej kreácie. Vyrobené na maximálnu starostlivosť a sebavedomý vzhľad po celý deň.

  • špeciálna, veľmi kvalitná a účinná voda po holení - určená predovšetkým na každodenné holenie žiletkou a britvou
  • balenie: v špeciálnej keramickej dóze s dreveným viečkom
  • množstvo: 80 ml
  • výrobca: DOVO Solingen - Nemecko

Zloženie:

ŠŤÁVA Z LISTŮ ALOE BARBADENSIS, ALKOHOL DENAT., (ROSTLINNÝ) GLYCERIN, KVĚTOVÁ VODA ROSA GALLICA, EXTRAKT MĚSÍČNÍKU OFFICINALIS, EXTRAKT Z KVĚTŮ TRIFOLIUM PRATENSE, CHAMOMILLA RECUTITA, VÝTAŽEK Z KVĚTU ETRABARKTARGAN TOPERFOLIX, EFURKALCTAL, EXTRAKT Z KVĚTINY E. , KAPRYLOVÉ/KAPRICKÉ TRIGLYCERIDY

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočné výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrne sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčšiu hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe av Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr aj Južnej) Amerike av západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšou európskou oceľou.

Kód: 52083303
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?