Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES
Novinka

Britva DOVO Solingen 10580086 N - Barbarossa - eben

Nová luxusná pánska britva pre najjemnejšie oholenie od nemeckej značky DOVO Solingen. Ostrie veľkosti 5/8" je z uhlíkovej ocele a rukoväť z výberového ebenového dreva.

Čítať viac ..
€ 199.00 s DPH
€ 165.83 bez DPH

Nová luxusná pánska britva pre najjemnejšie oholenie od nemeckej značky DOVO Solingen. Ostrie veľkosti 5/8" je z uhlíkovej ocele a rukoväť z výberového ebenového dreva.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 199.00
€ 165.83 bez DPH

Britva DOVO Solingen 10580086 N - Barbarossa - eben

Holiaca britva DOVO Solingen 10580086 N - Barbarossa5/8" palcová britva DOVO Barbarossa je navrhnutá pre potreby holičov a milovníkov fúzov. Jej krátka čepeľ je obzvlášť obratná a presná pri používaní, takže užívateľ môže tvarovať svoje fúzy a kontúry s milimetrovou presnosťou. Obraz slávneho fúzatého cisára Barbarossy na o vizuálne zvýraznenie dokonalého spracovania britvy

  • britva na holenie z veľmi kvalitnej uhlíkovej ocele
  • držadlo: ebenové drevo - eben je jedným z najcennejších driev. Je to extrémne pevné a ťažké drevo, ktoré sa teda výborne hodí na výrobu kvalitnej rukoväte. Jeho štruktúra
  • umožňuje drevu držať tvar a nebobtnať ani vo vlhkom prostredí. Na vytvorenie hodvábne hladkého povrchu je potrebných niekoľko brúsnych pochodov
  • šírka ostrie 5/8"
  • výbrus / tvar: konkávny výbrus - pri tzv. "dutom" brúsení sa čepeľ brúsi konkávne od chrbta k čepeľu. Tento tvar výbrusu kombinuje veľkú flexibilitu s vysokou torznou
  • tuhosťou
  • v pozdĺžnom smere. Dynamika britu zaisťuje veľmi jemné a hladké oholenie sprevádzané veľmi charakteristickým zvukom, ktorý sa prejaví pri krátkom švihu britvy pri holení
  • fúzov
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočné výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrne sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčšiu hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe av Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr aj Južnej) Amerike av západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšou európskou oceľou.

Kód: 10580086 N
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?