Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.
Novinka

Britva DOVO Solingen 125820211 N - "DIAMANT"

Nová luxusná pánska britva pre najjemnejšie oholenie od nemeckej značky DOVO Solingen so špeciálnym čierneným ostrím. Ostrie veľkosti 5/8" je z uhlíkovej ocele a rukoväť z výberového olivového dreva.

Čítať viac ..
€ 193.00 s DPH
€ 160.83 bez DPH

Nová luxusná pánska britva pre najjemnejšie oholenie od nemeckej značky DOVO Solingen so špeciálnym čierneným ostrím. Ostrie veľkosti 5/8" je z uhlíkovej ocele a rukoväť z výberového olivového dreva.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 193.00
€ 160.83 bez DPH

Britva DOVO Solingen 125820211 N - "DIAMANT"

Holiaca britva DOVO Solingen 125820211 N - "DIAMANT"

  • Britva DOVO Diamant 5/8" je čiernym princom medzi holiacimi britvami DOVO a bola navrhnutá pre potreby profesionálov a tých, ktorí vyznávajú perfektné holenie s
  • pomocou britvy.
  • Všetky povrchy čepele sú jemne brúsené ručne v niekoľkých stupňoch. Jemné zlaté zdobenie sa prezentuje ako vizuálne zvýraznenie dokonalého prevedenia.
  • klasická britva na holenie s čierneným ostrím
  • materiál ostrie: veľmi kvalitná uhlíková oceľ
  • materiál rukoväte: olivové drevo - olivové drevo je jedinečný prírodný materiál. Je tvrdšia ako pôvodné dubové alebo bukové drevo a je vysoko odolné proti rastu plesní. Aj
  • neupravená oliva sa vyznačuje nadpriemernou odolnosťou voči vode, čo z nej samozrejme robí perfektný materiál pre držadlá britev, holiaceho strojčeka, holiaceho štetca, ...
  • rozmer ostria: 5/8"
  • špičková kvalita, elegantné prevedenie
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočné výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrne sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčšiu hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe av Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr aj Južnej) Amerike av západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšou európskou oceľou.

Kód: 125820211 N
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?