Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.
Novinka

WAHL 1877-0471 Motiva

Nový profesionálny akumulátorový strihací strojček na srsť Motiva od nemeckej značky MOSER s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 - 3 mm. Výdrž akumulátora až 120 min. Balenie obsahuje 2 prídavné hrebene s kovovými zubami, nabíjací stojan s adaptérom, čistiaci štetec a olejničku.

Čítať viac ..
€ 157.00 s DPH
€ 130.83 bez DPH

Nový profesionálny akumulátorový strihací strojček na srsť Motiva od nemeckej značky MOSER s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 - 3 mm. Výdrž akumulátora až 120 min. Balenie obsahuje 2 prídavné hrebene s kovovými zubami, nabíjací stojan s adaptérom, čistiaci štetec a olejničku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 157.00
€ 130.83 bez DPH

WAHL 1877-0471 Motiva

Moser Motiva je osadený vysoko kvalitnou oceľovou hlavicou MAGIC BLADE so šírkou strihu 46 mm a výškou strihu od 0,7 mm do 3 mm. Hlavica sa dá jednoducho a rýchlo odklopiť bez zbytočného skrutkovania - tým môžete strojček udržiavať stále perfektne čistý. Strojček je vybavený novým Li-Ionovým akumulátorom s dlhšou životnosťou a bez pamäťového efektu, ktorý ponúka až 120 minút plnej prevádzky. Akumulátory sa dobíja iba za 80 min. Stav batérie ľahko spoznáte vďaka LED indikátoru, ktorý ukazuje stav batérie a orientačnou zvukovou kontrolkou, ktorá upozorňuje na nedostatočné olejovanie hlavice.

Strojček poháňa veľmi silný a spoľahlivý motor s 5300 ot. za min., ktorý je navyše riadený mikroprocesorom, ktorý zaisťuje konštantnú rýchlosť strojčeka nehľadiac na hustote srsti či stavu akumulátora. Strojček má tiež nízku hmotnosť 270 gramov a veľmi tichý chod. To všetko je spracované v modernom ergonomickom šasi v čierno-chrómovanom prevedení.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje dva plastové prídavné hrebene s kovovými zubami s výškou 6 mm a 13 mm. Samozrejmosťou je aj nový dobíjací stojan so sieťový adaptér, čistiaca kefka na odstránenie zvyškov srsti a základnú miniolejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Strihací strojček WAHL 1877-0471 Motíva

 • nový, profesionálny, veľmi silný strihací strojček na srsť špičkovej kvality
 • procesorom riadený výkon motora - udržuje konštantnú rýchlosť a tým aj strihací výkon bez ohľadu na stav akumulátorov, hustotu a kvalitu srsti
 • nová integrovaná strihacia hlavica Magic Blade 46mm, nastavenie strihacej dĺžky 0,7 - 3 mm
 • nové lítiové akumulátory s výnimočnou kapacitou bez pamäťového efektu, ktorá má až 3x dlhšiu životnosť ako bežné nabíjacie batérie
 • LED ukazovateľ stavu akumulátorov a nabíjania, zvuková signalizácia po ukončení nabíjania
 • veľmi rýchle dobíjanie akumulátorov
 • akumulátorová, alebo sieťová prevádzka
 • ergonomický a moderný tvar
 • veľmi tichý, pokojný a stabilný chod
 • špeciálny lítiový akumulátor (Li-Ion) s veľmi vysokou kapacitou
 • odľahčený s hmotnosťou: 270 g
 • príslušenstvo: prídavné, plastové hrebene s kovovými zubami 6 a 13 mm, nový nabíjací stojan, sieťový transformátor, olejnička, čistiaci štetec
 • vyrobené v Nemecku

MOSER

Německá společnost založená v roce 1946 je dnes jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, fénů, kulem a žehliček na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o vlasy.

Stříhací strojky Moser jsou nejprodávanější a nejpopulárnější výrobky tohoto druhu v České Republice.

Kód: 1877-0471
Výrobca MOSER

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?