Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 27.6.
Novinka

AESCULAP Durati ProWhite Cordless

€ 368.00
€ 306.67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: XT434-WP
Výrobca AESCULAP

Profesionálny akumulátorový strihací strojček Duratech ProWhite Cordless od prémiovej nemeckej značky Aesculap. Veľmi silný chod. Extrémne ľahký a ergonomický dizajn. Li-Ion batéria s prevádzkovou dobou až 240 minút.

Čítať viac ..

Profesionálny akumulátorový strihací strojček Duratech ProWhite Cordless od prémiovej nemeckej značky Aesculap.

  • Li-iónová batéria s prevádzkovou dobou až 240 minút, doba nabíjania 240 minút
  • ergonomický tvar
  • skvelé strihové vlastnosti - poradí si aj s hustou či špinavú srsťou
  • extrémne nízka hmotnosť - 380 g
  • dobíjací stojanček
  • nový typ batérie je kompatibilný so strojčeky Favorita a FAV5

Aesculap

Vynález prvých elektrických strihacích strojčekov v roku 1912 priniesol ďalší míľnik v úspešnom príbehu Aesculap. Sortiment zastrihávačov a strihacích hlavíc vrátane príslušenstva sa v priebehu desaťročí stále rozširuje.

Nožnice Aesculap sú vyrábané pomocou špičkových počítačom riadených strojov. Ako prémiová značka v oblasti strihacích strojčekov a starostlivosť o zvieratá si Aesculap veľmi dobre uvedomuje ich zodpovednosť voči profesionálnym a súkromným používateľom, pokiaľ ide o udržiavanie vysokých štandardov kvality. Strihacie strojčeky Aesculap dnes nájdete v približne 80% profesionálnych salónov pre starostlivosť o psov a vo viac ako 90% všetkých veterinárnych ordinácií v Nemecku.

Aesculap získal ocenenie od nezávislých inštitútov, ako sú German Design Awards a Plus X Award, čo dokazuje, že im nie je cudzie ani vynikajúci a profesionálny dizajn.

Strategická spolupráca s Albert Kerbl GmbH je potom ďalším míľnikom vo vývoji Aesculap. Spojenectvo medzi Aesculap a Kerbl v tomto sektore pripravuje pôdu pre nový rastový skok pre značku Aesculap. Do budúcnosti plánujú tieto značky spoluprácu na vývoji nových produktov pre všetky druhy skupín užívateľov, ako sú poľnohospodári, veterinári, ošetrovatelia psov, majitelia koní atď.


Co chci ostříhat
Zvieratá ÁNO
Velikost zvířete
Malá ÁNO
Velikost zvířete
Stredná ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?