Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 15.4.

AESCULAP Akkurata

Profesionálny akumulátorový strihací strojček na detaily, labky, hlavu atď. Aesculap Akkurata. Tichý chod bez vibrácií, ľahká váha a ergonomický dizajn. 5 prídavných hrebeňov.

Čítať viac ..
€ 260.00 s DPH
€ 216.67 bez DPH

Profesionálny akumulátorový strihací strojček na detaily, labky, hlavu atď. Aesculap Akkurata. Tichý chod bez vibrácií, ľahká váha a ergonomický dizajn. 5 prídavných hrebeňov.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 260.00
€ 216.67 bez DPH

AESCULAP Akkurata

Profesionálny akumulátorový strihací strojček na detaily, labky, hlavu atď. Aesculap Akkurata

  • akumulátorový profesionálny zastrihávač na zvieratá
  • ideálny pre strih na malom priestore - labky, hlava, uši, krk
  • celokovová hlavice s veľmi kvalitným strihom - možno brúsiť
  • ergonomický tvar - skvele padne do ruky
  • nízka hmotnosť iba 250 g
  • tichý chod motora a bez vibrácií
  • 5 hrebeňových hrebeňov (4, 8, 12, 16, 20 mm)

Aesculap

Vynález prvých elektrických strihacích strojčekov v roku 1912 priniesol ďalší míľnik v úspešnom príbehu Aesculap. Sortiment zastrihávačov a strihacích hlavíc vrátane príslušenstva sa v priebehu desaťročí stále rozširuje.

Nožnice Aesculap sú vyrábané pomocou špičkových počítačom riadených strojov. Ako prémiová značka v oblasti strihacích strojčekov a starostlivosť o zvieratá si Aesculap veľmi dobre uvedomuje ich zodpovednosť voči profesionálnym a súkromným používateľom, pokiaľ ide o udržiavanie vysokých štandardov kvality. Strihacie strojčeky Aesculap dnes nájdete v približne 80% profesionálnych salónov pre starostlivosť o psov a vo viac ako 90% všetkých veterinárnych ordinácií v Nemecku.

Aesculap získal ocenenie od nezávislých inštitútov, ako sú German Design Awards a Plus X Award, čo dokazuje, že im nie je cudzie ani vynikajúci a profesionálny dizajn.

Strategická spolupráca s Albert Kerbl GmbH je potom ďalším míľnikom vo vývoji Aesculap. Spojenectvo medzi Aesculap a Kerbl v tomto sektore pripravuje pôdu pre nový rastový skok pre značku Aesculap. Do budúcnosti plánujú tieto značky spoluprácu na vývoji nových produktov pre všetky druhy skupín užívateľov, ako sú poľnohospodári, veterinári, ošetrovatelia psov, majitelia koní atď.

Kód: GT405
Výrobca AESCULAP
Co chci ostříhat
Zvieratá ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Velikost zvířete
Malá ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?