Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 26.1.
Novinka

Rozčesávací hrebeň Wahl

€ 12.71
€ 10.59 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2999-7160
Výrobca WAHL

Kvalitné hrebeň na rozčesávanie srsti zvierat. Kovové zuby z nerezu 22 mm dlhé preniknú zacuchanú srsťou.

Čítať viac ..

Kvalitné hrebeň na rozčesávanie srsti zvierat. Kovové zuby z nerezu 22 mm dlhé.

  • nerezové zuby - 22 mm
  • rukoväť opatrená gumovou protišmykovou úpravou
  • ergonomické prevedenie
  • celková dĺžka 22,5 cm
  • farba: modro-čierna
  • Wahl USA

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?