Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes
Novinka
Doprava zadarmo
Akcie

Andis Ultraedge - set strihacích hlavíc

€ 115.00 € 103.50 (Rabatt: 10 % -€ 11.50)
€ 86.25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 64000
Výrobca ANDIS

Náš špeciálny set strihacích hlavíc na strojčeky typu Andis AGC a Wahkl KM. Sada obsahuje najpoužívanejšie veľkosti - 0,5 mm, 2 mm, 3,2 mm. Vyrobené v USA.

Čítať viac ..

Náš špeciálny set strihacích hlavíc na strojčeky typu Andis AGC a Wahkl KM. Sada obsahuje najpoužívanejšie veľkosti - 0,5 mm, 2 mm, 3,2 mm. Vyrobené v USA.

Profesionálne strihacie hlavice Andis UltraEdge

  • profesionálny strihacie hlavice zo špičkovej uhlíkovej ocele s pochrómovaným povrchom, ktorý odolá korózii
  • výška strihu 0,5 mm, 2 mm a 3,2 mm
  • vhodné pre Andis: AG, AGC, AGP, AGRC, AgCl, AGR +, AGRV, MBG, SMC, Oster A5 a Wahl KM Séria
  • vyrobené v USA

Andis:

Dnes jeden z najžiadanejších svetových výrobcov nástrojov v starostlivosti o vlasy, fúzy a srsť prišiel na svet už v roku 1922 v USA, v Racine vo Wisconsine.

Zakladateľ tejto rodinnej firmy Matthew Andis, sa v prvých rokoch špecializoval na strihací strojčeky na vlasy pre domáce i profesionálne použitie a na strojčeky na strihanie psov. Spoločnosť sa úspešne rozrastala a tak v roku 1971 začal rozširovať sortiment o žehličky na vlasy, kulmy, fény aj strojčeky pre strihanie ostatných domácich zvierat.
V súčasnosti, keď Andis vedie už štvrtá generácia, neprestávajú svetový trh zásobovať stále ďalšími inováciami. Majú zhruba 400 zamestnancov a vyváža do 90 krajín sveta.
Ich tiché, ľahké a výkonné strojčeky, fény, kulmy a ďalšie kadernícke potreby sa stali medzi profesionálov v obore skutočne fenoménom.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?