Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Manikúra DOVO Solingen 4085 056

Kvalitné manikúra DOVO Solingen 4085 056 R SAT. Sada obsahuje klieštiky na nechty, zastrihávač chĺpkov Klipette, pilník a pinzetu.

Čítať viac ..
€ 213.42 s DPH
€ 177.85 bez DPH

Kvalitné manikúra DOVO Solingen 4085 056 R SAT. Sada obsahuje klieštiky na nechty, zastrihávač chĺpkov Klipette, pilník a pinzetu.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 213.42
€ 177.85 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 4085 056

Manikúra DOVO Solingen 4085 056 R SAT.

  • excelentné pánska manikúra - hovädzie kože
  • obsah: 1 x nerezové klieštiky na nechty DOVO Solingen 504 006 (8 cm) - matný povrch (R SAT.), 1 x nerezový mechanický zastrihávač nosných chĺpkov DOVO KLIPETTE 385 006, 1 x kovový nerezový pilník na nechty, 1 x nerezová rozšírená pinzeta so šikmým zakončením as precízne zabrúsenými plôškami, veľkosť 3,5 "
    rozmer púzdra: 10,5 x 6 x 1,5 cm
  • farba: hnedá
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 4085 056
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?