Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 19.6.

Holicí souprava DOVO Solingen 554 016

Exkluzívna holiaci súprava DOVO Solingen 554 016 v matnom nereze. Sada obsahuje holiaci strojček, holiace štetku, žiletky a zastrihávač chĺpkov Klippete.

Čítať viac ..
€ 390.00 s DPH
€ 325.00 bez DPH

Exkluzívna holiaci súprava DOVO Solingen 554 016 v matnom nereze. Sada obsahuje holiaci strojček, holiace štetku, žiletky a zastrihávač chĺpkov Klippete.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 390.00
€ 325.00 bez DPH

Holicí souprava DOVO Solingen 554 016

Exkluzívna holiaci súprava DOVO Solingen 554 016

  • čierne kožené puzdro z hovädzej kože s kovovým zips
  • kovový holiaci strojček MERKUR Solingen 23 001, kovová cestovné (skladacie) holiaci štetka 918 096 s vlasom pravého jazveca, mechanický kovový zastrihávač chĺpkov DOVO Klipette 385 006, žiletky MERKUR Solingen 910 000 (10 ks)
  • nerezové prevedenie
  • výroba: DOVO / MERKUR Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 554 016
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?