Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 15.8.

Nožnice na fúzy DOVO Solingen

€ 62.83 s DPH
€ 52.36 bez DPH
Veľkosť 4,5 palcov, kvalitná oceľ, čierna úprava povrchu, opierka na prst. Fantastické nožnice na fúzy, ktoré sú kované, niklované, leštené a tmavo oxidované. Majú mikroozubení, ktoré zabraňuje prekĺznutiu vlasov počas procesu strihania. Kvalitný produkt majstrovských diel z ocele od firmy DOVO od firmy Solingen. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom

Nožnice na fúzy DOVO Solingen

Kvalitné nerezové nožnice DOVO Solingen na fúzy 43454

  • kované, niklované
  • na jednej strane ostrie je mikroozoubení, ktoré zabraňuje vykĺznutiu fúzov počas strihania
  • vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s hladkým povrchom
  • veľkosť: dĺžka 4,5 palcov = 11,4 cm
  • vyrobené v Nemecku

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 43454
Výrobca DOVO Solingen

Zaměření nůžek
Na fúzy ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?