Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 4.3.
Novinka

MOSER Genio Pro Fade

Nový špičkový akumulátorový strihací strojček MOSER Genio Pre Fade v čiernej farbe sa strihacie hlavicou Fading Blade Aj s výškou strihu 0,5 - 2 mm a šírkou 47 mm. Rýchle dobíjanie, výkonný motor a dve výmenné li-ionové akumulátory. Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér, 2 akumulátory, 4 prídavné plastové nástavce, olejničku a čistiaca kefka.

Čítať viac ..
€ 184.00 s DPH
€ 153.33 bez DPH

Nový špičkový akumulátorový strihací strojček MOSER Genio Pre Fade v čiernej farbe sa strihacie hlavicou Fading Blade Aj s výškou strihu 0,5 - 2 mm a šírkou 47 mm. Rýchle dobíjanie, výkonný motor a dve výmenné li-ionové akumulátory. Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér, 2 akumulátory, 4 prídavné plastové nástavce, olejničku a čistiaca kefka.

Čítať viac ..
€ 23.70

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
€ 33.30

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 184.00
€ 153.33 bez DPH

MOSER Genio Pro Fade

Nový akumulátorový strojček na vlasy Moser Genio Pre Fade s náhradným akumulátorom

Moser Genio Pre Fade je úplná novinka v top modeloch strihacích strojčekov na vlasy od svetoznámej nemeckej značky MOSE R, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie výrobcu strojčekov viac ako 70 rokov. Vychádza zo staršieho typu Moser Genio, ale prináša úplne nový ergonomický dizajn i nové li-ionové akumulátory

Moser Genio Pre Fade je osadený vysoko kvalitný celokovovou strihacie hlavicou "Fading Blade" Made in Germany "s nastavením výšky strihu 0,5 - 2 mm. Šírka strihu je 47 mm a výška strihu možno upravovať od 0,5 mm do 2 mm. Hlavice sa dá jednoducho a rýchlo odklopiť bez zbytočného skrutkovania - tým môžete strojček udržovať stále perfektne čistý.

Strojček obsahuje dva vylepšené XL Li-iónové akumulátory, ktoré umožňujú veľmi rýchle nabíjanie - iba 80 min a až 10 5 min. bezkáblového prevádzky, navyše bez pamäťového efektu. Tým docielite nepretržitej prevádzky strojčeka. Strojček disponuje tiež LED indikátorom, ktorý sám určí, kedy je potrebné batériu vymeniť.

Strojček poháňa veľmi silný a spoľahlivý DC motor s 5750 ot. za min. Strojček má tiež veľmi nízku hmotnosť 280 gramov a veľmi tichý chod. To všetko je spracované v elegantnom a predovšetkým ergonomickom šasi s moderným a nadčasovým dizajnom.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje štyri plastové prídavné nástavce 1,5, 3, 4,5, 6 mm, nabíjačku a elegantný dobíjací stojan s adaptérom a dvoma výmennými li-iónovými akumulátormi. V sade tiež nájdete čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

 • špičková strihacie hlavice Magic Blade s nastaviteľnou výškou strihu od 0,5 do 2 mm a šírkou strihu 47 mm
 • ľahko odnímateľná hlavice pre rýchlejšiu výmenu a ľahšiu údržbu
 • Nonstop prevádzka - dva akumulátory s najnovšou lítium-iónovou technológiou s výdržou 105 min a dobou nabitie iba 80 min Vám zabezpečí nepretržitú prevádzku
 • ľahké vybratie a prehodenie akumulátora, 3x dlhšiu životnosť batérií a bez pamäťového efektu
 • čierna farba
 • silný DC motor s 5750 ot.
 • nový, moderný dizajn, ktorý ctí ergonómiu
 • super nízka hmotnosť - len 280 g.
 • veľmi tichý chod motora
 • LED dióda, ktorá sama oznámi, kedy je potrebné vymeniť batérie
 • rozmery: 180 x 47 x 42 mm
 • príslušenstvo: 2 li-ion akumulátory, nabíjací stojan, plastové prídavné hrebene 1,5, 3, 4,5, 6 mm, čistiaci štetec a olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice
 • vyrobené v Nemecku

Tip barbera: "Moser Genio Pre Fade je nový, absolútne špičkový akumulátorový strojček, vhodny na Fade strih, ktorý je ideálnou voľbou pre všetkých profesionálov, ktorí vyžadujú absolútnu spoľahlivosť a nepretržitú prevádzku. Ten zaisťujú dva výmenné li-o nové akumulátory. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

 

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

 

 

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.

Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.

 

Kód: 1874-0053
Výrobca MOSER
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: čierna
Rozmery: 180 x 47 x 42 mm
hmotnosť: 280 g
Výška strihu: 0,2 - 0,5 mm
Šírka strihu: 40 mm
Výdrž akumulátora: až 120 minút
Dobíjanie akumulátora: až 90 minút
Typ akumulátora: Li-Ion
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Fúzy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?