Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Manikúra DOVO Solingen 654 011

Kvalitné manikúra DOVO Solingen 654 011 s 5 nástrojmi v koženom puzdre od nemeckej značky DOVO Solingen. Čítať viac ..
€ 170.00 s DPH
€ 141.67 bez DPH
Kvalitné manikúra DOVO Solingen 654 011 s 5 nástrojmi v koženom puzdre od nemeckej značky DOVO Solingen. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 170.00
€ 141.67 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 654 011

Manikúra DOVO Solingen 654 011 s 5 nástrojmi

  • kože v čiernej farbe
  • 5-dielna
  • niklované nástroje: univerzálne nožnice na nechty a kožičku, klieštiky, kozmetický nástroj, pinzeta a pilník na nechty
  • precízne dizajnované spracovanie
  • vyrobené v Nemecku

DOVO Solingen,   Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 654 011
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?