Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 22.7.

Nožnice DOVO Solingen 200 656 Coupe šupli na srsť

Profesionálne kované nožnice DOVO Solingen 200 656 R SAT. Coupe šupli na srsť. Povrchová úprava matný nerez. Veľkosť 6,5 ". Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 122.00 s DPH
€ 101.67 bez DPH
Profesionálne kované nožnice DOVO Solingen 200 656 R SAT. Coupe šupli na srsť. Povrchová úprava matný nerez. Veľkosť 6,5 ". Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 122.00
€ 101.67 bez DPH

Nožnice DOVO Solingen 200 656 Coupe šupli na srsť

Nožnice DOVO Solingen 200 656 R SAT. Coupe šupli na srsť

  • celokovové, kované, nerezové nožnice - vyrobené kovaním z nenapodobiteľné, originálne solingenskej ocele
  • veľkosť: 6,5 "- vhodné na strihanie srsti
  • hladké ostrie, špeciálne konkávne výbrus
  • povrchová úprava - matný nerez (R SAT.)
  • snímateľná (skrutkovacie) opierka prsta
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 200656
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?