Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 27.9.

Hygienický spray WAHL

€ 11.96
€ 9.97 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 4005-7051
Výrobca WAHL
Špeciálny hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc od značky Wahl. Čítať viac ..

Špeciálny hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc

  • hygienický spray pre údržbu strihacích hlavíc - použiteľný pre akúkoľvek značku strihacích strojčekov
  • udržuje hlavice čisté a hygienicky nezávadné - ničí baktérie a vírusy
  • obsah balenia: 250 ml
  • ideálne do každého kaderníctva či Barbershop

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?