Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 27.6.

Nožnice DOVO Solingen 43 456 MOUSTACHE - na fúzy

€ 69.70
€ 58.08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 43 546
Výrobca DOVO Solingen

Kvalitné profesionálne nožnice na fúzy DOVO Solingen 43 456 MOUSTACHE s mikoozubením. Kvalitná nerezová oceľ. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..

Nožnice na fúzy DOVO Solingen 43 456 MOUSTACHE

  • celokovové kované nožnice na fúzy aj kratšie vlasy
  • na jednej strane ostrie je mikroozoubení, ktoré zabraňuje vykĺznutiu fúzov počas strihanie - uľahčuje strihanie a predlžuje životnosť ostria
  • vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s hladkým povrchom
  • veľkosť: dĺžka 4,5 palcov = 11,4 cm
  • snímateľná opierka prsta
  • výroba: DOVO Solingen - Nemecko - originálny výrobok zo Solingene

 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

 

 

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?