Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

WAHL Cordless Magic Clip LE - Už nie je v predaji!

€ 178.00
€ 148.33 bez DPH
Dostupnosť: Predaj ukončený
Kód: 08148-116
Výrobca WAHL
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: čierno-zlatá
hmotnosť: 290 g
Strihací dĺžka: 0,7 - 3 mm
Šírka strihu: 46 mm
Výdrž akumulátora: až 120 minút
Dobíjanie akumulátora: do 80 minút
Vhodné pre: profesionálne použitie
Už nie je v predaji! WAHL Cordless Magic Clip LE je akumulátorová verzia jedného z najpopulárnejších strihacích strojčekov medzi kaderníkov a Barbery. Klasický robustný dizajn 5 star serie, spoľahlivý výkonný motor 5500 ot., Nabíjací čas 120 min s prevádzkovou dobou 90 min. Veľmi kvalitné kovová chrómovaná strihacie hlavice so šírkou 40 mm as výškou strihu od 0,8 do 2,5 mm. Balenie obsahuje 8 plastových nástavcov, krytku str. Hlavice, štetec a olejničku. Čítať viac ..

Limitovaná edícia strojčeka v čierno-zlatej kombinácii. Už nie je v predaji!

Profesionálny strihací strojček na vlasy WAHL Cordless Magic Clip le- ultimátnej akumulátorový strojček z preslávenej série 5 Star.

Vyskúšajte strihací strojček, ktorý používajú dnes a denne profesionáli v kaderníctvach a Barber salónoch po celom svete. Magic Clip Cordless je akumulátorová verzia presláveného strojčeka Magic Clip od americkej značky WAHL, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov.

Wahl Magic Clip Cordless sa pýši chrómovanou celokovovú strihacie hlavicou vysokej kvality so šírkou strihu 40 mm as posuvnou výškou strihu od 0,8 do 2,5 mm. Akumulátorová prevádzka zaisťuje kvalitné Li-iónová batéria s dlhšou životnosťou a bez pamäťového efektu. Doba nabíjania je 120 minút a v plnej prevádzke strojček vydrží až 90 minút. Iste oceníte aj robustné ergonomické spracovanie, ktoré jednoducho padne do ruky. Aj napriek tomu je strojček ľahký - váži iba 290 gramov, takže je radosť s ním pracovať po celý deň. Magic Clip Cordless poháňa spoľahlivý vibračný motor s výkonom 5500 otáčok za minútu.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje osem plastových prídavných nástavcov so zosilnenou kovovou základňou. Výška prídavných hrebeňov je 1½ mm, 3 mm, 4½ mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm a 25 mm. V sade nájdete čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

  • akumulátorový strojček, lítiová batéria s dlhšou životnosťou
  • nabíjací čas: 120 min., prevádzková doba: 90 min.
  • spoľahlivý vibračný motor 5500 1 / min.
  • robustný, klasický tvar
  • kvalitná kovová chrómovaná strihacie hlavice, posuvné, široká 40 mm s výškou strihu 0,8 - 2,5 mm
  • hmotnosť len 290 g
  • dĺžka kábla 2,4 m
  • príslušenstvo: 8 plastových prídavných hrebeňov (1½ mm, 3 mm, 4½ mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm), čistiaci štetec, olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice, ochranný kryt strihacie hlavice
  • výrobca: WAHL USA

Tip barbera: "Bezkáblová verzia jedného z najobľúbenejších sieťových strojčekov - Wahl Magic Clip. Kvalitné a spoľahlivý, vhodný do náročnej prevádzky s možnosťou strihu od 0,8 mm až do 2,5 mm bez použitia nástavca. Oproti káblovej verzii je o polovicu ľahšia. pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?