Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Nožnice na nechty DOVO Solingen 51 359

Kvalitné robustné nožnice na nechty DOVO Solingen 51 359 Ni v niklovaný prevedení. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 65.00 s DPH
€ 54.17 bez DPH

Kvalitné robustné nožnice na nechty DOVO Solingen 51 359 Ni v niklovaný prevedení. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 65.00
€ 54.17 bez DPH

Nožnice na nechty DOVO Solingen 51 359

Nožnice na nechty DOVO Solingen sú vynikajúcim nástrojom na strihanie silných nechtov a nechtov na nohách. Tieto nožnice majú klasický a robustný tvar, ktorý je ideálny pre presné a pohodlné strihanie nechtov. Veľké a pohodlné oká sú vhodné pre rôzne veľkosti rúk a zlepšujú kontrolu nad nožnicami počas strihania. Nožnice sú vyrobené z kovaného a zahnutého kovu so stredovou skrutkou, ktorá umožňuje nastavenie napätia nožníc. Nožnice majú povrchovú úpravu z niklovaného kovu a sú leštené, čo zabezpečuje ich trvanlivosť a odolnosť voči korózii. Sú k dispozícii vo veľkosti 3,5". DOVO Solingen je originálny Solingen nemecký výrobca, ktorý je známy svojou vynikajúcou kvalitou a presnosťou pri výrobe nástrojov na manikúru. Nožnice na nechty DOVO Solingen sú preto výborným nástrojom pre každého, kto hľadá kvalitné a spoľahlivé nožnice na nechty.

Nožnice na nechty DOVO Solingen 51 359 Ni

  • klasický, robustný tvar nožníc, veľká pohodlná oká, vynikajúce pre strihanie silných nechtov a nechtov na nohách
  • kované, zahnuté, so stredovým skrutkou
  • povrchová úprava: niklovanej (Ni), leštené
  • veľkosť 3,5 "
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

(Originál Solingen znamaná, že výrobok je vyrobený skutočne v Solingene v Nemecku a na výrobok je použitá jedinečná, vysoko kvalitné solingenskej oceľ. Výrobok je veľmi starostlivo a presne opracovaný a kontrolovaný)

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 51 359
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO
Na nechty na nohách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?