Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

WAHL Vetiva Mini

Špičkový akumulátorový kontúrovacou strojček na zvieratá Wahl Vetiva Mini s výškou strihu 0,4 mm a šírkou 32 mm. Veľmi rýchle nabíjanie za 45 min. Super ľahký a tichý. Balenie obsahuje nabíjací stojan s adaptérom, posuvný nadstavec, olejničku a čistiaca kefka.

Čítať viac ..
€ 149.00 s DPH
€ 124.17 bez DPH

Špičkový akumulátorový kontúrovacou strojček na zvieratá Wahl Vetiva Mini s výškou strihu 0,4 mm a šírkou 32 mm. Veľmi rýchle nabíjanie za 45 min. Super ľahký a tichý. Balenie obsahuje nabíjací stojan s adaptérom, posuvný nadstavec, olejničku a čistiaca kefka.

Čítať viac ..
€ 18.15

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
€ 25.89

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 149.00
€ 124.17 bez DPH

WAHL Vetiva Mini

Profesionálne strihacie a dokončovacie strojček na zvieratá Wahl Vetiva Mini. Ultra priliehavý. Spoľahlivý. S Lithium-Ion technológií.

  • lítiový akumulátor - veľmi rýchle nabíjanie len 45 min., bez pamäťového efektu, až 75 minút bezkáblového prevádzky
  • silný motor s mikroprocesorom strážiaca konštantnú rýchlosť, veľmi tichý chod
  • elegantný vzhľad a ergonomický, celistvý dizajn
  • nová strihacia hlavica s výškou strihu 0,4 mm
  • ľahko odnímateľná hlavice pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu
  • príslušenstvo: nabíjací stojan so sieťovým transformátorom, variabilný prídavný hrebeň 3 - 6 mm, olejnička so špeciálnym olejom, čistiaca kefka
  • super ľahký (iba 120 g)
  • rozmery: 138 x 32 x 34 mm

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre udržiavanie srsti Vášho miláčika. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok".

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Kód: 1584-0480
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?