Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 2.8.

Oválne puzdro Andis na príslušenstvo

€ 23.60
€ 19.67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 12430
Výrobca ANDIS
Oválne puzdro Andis na príslušenstvo - ideálne pre úschovu strihacích strojčekov a ďalšieho príslušenstva na pracovisku Čítať viac ..

Oválne puzdro Andis na príslušenstvo - ideálne pre úschovu strihacích strojčekov a ďalšieho príslušenstva na pracovisku. Jemne polstrované.

Andis:

Dnes jeden z najžiadanejších svetových výrobcov nástrojov v starostlivosti o vlasy, fúzy a srsť prišiel na svet už v roku 1922 v USA, v Racine vo Wisconsine.

Zakladateľ tejto rodinnej firmy Matthew Andis, sa v prvých rokoch špecializoval na strihací strojčeky na vlasy pre domáce i profesionálne použitie a na strojčeky na strihanie psov. Spoločnosť sa úspešne rozrastala a tak v roku 1971 začal rozširovať sortiment o žehličky na vlasy, kulmy, fény aj strojčeky pre strihanie ostatných domácich zvierat.
V súčasnosti, keď Andis vedie už štvrtá generácia, neprestávajú svetový trh zásobovať stále ďalšími inováciami. Majú zhruba 400 zamestnancov a vyváža do 90 krajín sveta.
Ich tiché, ľahké a výkonné strojčeky, fény, kulmy a ďalšie kadernícke potreby sa stali medzi profesionálov v obore skutočne fenoménom.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?