Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Hrebeň na fúzy WAHL

€ 12.57
€ 10.48 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 151 15 40
Výrobca Keller Bürsten
Kvalitná kefka na fúzy Wahl. Malé rozmery, ideálny na cesty. Čítať viac ..

Kvalitná kefka na fúzy Wahl

  • kvalitné kefka s pevnými prírodnými štetinami na prečesávanie a úpravu fúzov
  • ideálny na fúzy
  • malé prevedenie - skvelé na cesty

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Použití kartáče
Na fúzy ÁNO
Materiál
Drevené ÁNO
Materiál
S prírodnými štetinami ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?