Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

Holiaci štetka DOVO Solingen 918 114

Elegantný štetka z pravého a výberového jazveca s držadlom z palisandru v tvare suda.

Čítať viac ..
€ 139.00 s DPH
€ 115.83 bez DPH

Elegantný štetka z pravého a výberového jazveca s držadlom z palisandru v tvare suda.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 139.00
€ 115.83 bez DPH

Holiaci štetka DOVO Solingen 918 114

Luxusný a kvalitný produkt z Nemecka. Štetka je vyrobená ručne a jej strieborná špička vlasu z pravého jezevčieho srsti zaručuje vysokú kvalitu holenia. Držadlo štetky má sudkovitý tvar a je vyrobené z červeného dreva, čím dodáva štetke elegantný a luxusný vzhľad. Celkovo ide o vysokej kvality produkt vhodný pre náročných zákazníkov, ktorí ocenia kvalitu a eleganciu.

Holiaci štetka DOVO Solingen 918 014 - s pravým jezevčím vlasom

  • ručné práce
  • strieborná špička vlasu
  • Sudková tvar držadla
  • držadlo - červené drevo
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 918 114
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?