Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME DNES

Nožnice na nechty DOVO Solingen 5650 356

Profesionálne nerezové zahnuté nožnice na nechty, špičková nemecká kvalita. Veľkosť 3,5 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 42.00 s DPH
€ 35.00 bez DPH

Profesionálne nerezové zahnuté nožnice na nechty, špičková nemecká kvalita. Veľkosť 3,5 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 42.00
€ 35.00 bez DPH

Nožnice na nechty DOVO Solingen 5650 356

Nožnice na nechty DOVO Solingen sú naozaj skvelým nástrojom pre každého, kto sa zaujíma o kvalitné a profesionálne vybavenie pre manikúru a pedikúru. Ich vynikajúca profesionálna kvalita zaručuje, že budete mať v rukách nástroj, ktorý bude presný, spoľahlivý a bude vám slúžiť dlhé roky. Povrchová úprava nožníc je matný nerez (R SAT.), ktorý im dodáva štýlový a moderný vzhľad, ale zároveň zaručuje aj ich odolnosť a ochranu pred koróziou. Nožnice majú zahnutý tvar a veľkosť 3,5", čo im umožňuje presné a precízne strihanie nechtov.

DOVO Solingen je výrobcov z Nemecka, ktorý sa špecializuje na výrobu vysokej kvality nožov a nástrojov pre manikúru a pedikúru. Ich nožnice sú známe po celom svete a sú považované za jeden z najlepších nástrojov na trhu. V prípade nožníc DOVO Solingen 5650 356 sa naozaj jedná o kus vybavenia, ktorý vám bude slúžiť s radosťou a nadšením.

Nožnice na nechty DOVO Solingen 5650 356 R SAT.

  • vynikajúca profesionálna kvalita
  • nerezové
  • stredový skrutka
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)
  • zahnuté
  • veľkosť 3,5"
  • výrobca: DOVO Solingen - Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 5650 356
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?