Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

WAHL BERETTO Pro Lithium - limitovaná edícia

Špičkový akumulátorový strihací strojček WAHL 4212-0471 Beretta ProLithium v limitovanom tajomnom Stealth prevedení s novou strihací hlavicou Magic Blade II s výškou strihu od 0,7 - 3 mm a šírkou 46 mm v ergonomickom prevedení, s veľmi nízkou hmotnosťou a až 90 min prevádzkou. Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér, 4 prídavné nástavce, olejničku, čistiaca kefka, krytku a plochý hrebeň.

Čítať viac ..
€ 166.00 s DPH
€ 138.33 bez DPH

Špičkový akumulátorový strihací strojček WAHL 4212-0471 Beretta ProLithium v limitovanom tajomnom Stealth prevedení s novou strihací hlavicou Magic Blade II s výškou strihu od 0,7 - 3 mm a šírkou 46 mm v ergonomickom prevedení, s veľmi nízkou hmotnosťou a až 90 min prevádzkou. Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér, 4 prídavné nástavce, olejničku, čistiaca kefka, krytku a plochý hrebeň.

Čítať viac ..
€ 36.67

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
€ 33.30

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
€ 5.00
€ 6.48
€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
€ 15.56
€ 16.48
€ 9.26
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 166.00
€ 138.33 bez DPH

WAHL BERETTO Pro Lithium - limitovaná edícia

Nový profesionálny akumulátorový strihací strojček na vlasy WAHL 4212-0471 BERETTA ProLithium Stealth

Wahl BERETTA ProLithium Stealth je profesionálny akumulátorový strihací strojček na vlasy. Je osadený celokovovú strihacie hlavicou Diamond Blade so zosilnenou konštrukciou s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 mm do 3 mm a šírkou strihu 46 mm. Hlavica je jednoducho snímateľná pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu. Strojček poháňa veľmi silný a spoľahlivý motor o 6000 otáčkach za minútu. O konštantnú rýchlosť sa stará zabudovaný mikroprocesor. BERETTA obsahuje li-iónový akumulátor, ktorý je bez pamäťového efektu a vydrží až 90 minút plnej prevádzky. Batérie sa plne dobije už do 180 minút, stav batérie signalizuje kontrolka. Šasi je ergonomicky vytvarované a krásne padne do ruky, navyše strojček váži iba 260 gramov, takže je s ním radosť pracovať aj pri dlhšej záťaži. Celý strojček vrátane strihacie hlavice je v limitovanej čiernočiernej Stealth úprave - tento strojček proste vyčnieva v každom prostredí.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér s dĺžkou 2,3 metra, štyri prídavné nástavce (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm) a plochý kadernícky hrebeň. V sade nájdete aj čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

 

Kľúčové vlastnosti:

 • výkonný moderný strojček v elegantnom čiernom prevedení s lítiovým akumulátorom (Li- ion) s dlhšou životnosťou
 • veľmi rýchle nabíjanie - iba 180 min, bez pamäťového efektu
 • až 90 min bezkáblového prevádzky
 • veľmi silný a spoľahlivý motor - 6000 ot./min
 • mikroprocesorom riadená konštantná (optimálna) rýchlosť
 • precízne strihacie hlavice Diamond Blade - zosilnená konštrukcia, s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 - 3 mm, šírka 46 mm
 • ľahko snímateľná hlavice pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu
 • ergonomické prevedenie, ktoré padne do ruky
 • super ľahký - iba 260 g
 • veľmi tichá prevádzka
 • príslušenstvo: nabíjací stojan, sieťový transformátor (dĺžka 2,3 m), štyri prídavné hrebene - 3, 6, 9, 12 mm, olejnička sa spec. olejom na strihacie hlavice, čistiaca kefka, plochý hrebeň, ochranná krytka strihacie hlavice
 • vyrobené v USA

 

Tip barbera: Ak hľadáte špičkový strojček na vlasy bez zbytočných káblov, je Wahl BERETTA ProLithium skvelá voľba! V salónoch doceníte jeho ergonomické prevedenie a ultra nízku hmotnosť. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

 

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

Kód: 4212-0471
Výrobca WAHL
Výška strihu: 0,7 - 3 mm
Šírka strihu: 46 mm
Výdrž akumulátora: až 90 minút
Dobíjanie akumulátora: až 180 minút
Typ akumulátora: Li-Ion
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: černá "stealth"
hmotnosť: 260 g
Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?