Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

WAHL BERET ProLithium Stealth (limitovaná edícia)

€ 105.60
€ 88.00 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 08841-1516
Výrobca WAHL
Výška strihu: 0,4 mm
Šírka strihu: 28 mm
Výdrž akumulátora: až 75 minút
Dobíjanie akumulátora: do 60 minút
Typ akumulátora: Li-Ion
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: biela / čierna
hmotnosť: 300 g

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
+€ 25.89

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
+€ 5.00
+€ 6.48
+€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
+€ 15.56
+€ 16.48
+€ 9.26

Predĺžená záruka o 1 ROK

Predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov
+€ 14.44
Kvalitné kontúrovacou strihací strojček WAHL 4216-0472 BERET ProLithium v limitovanom tajomnom Stealth prevedenie s výškou strihu 0,4 mm a šírkou iba 28 mm. Akumulátorová prevádzka až 60 min. na jedno dobitie, veľmi tichý chod. Balenie obsahuje nabíjací stojan, adaptér, 4 prídavné nástavce, olejničku, krytku a čistiaca kefka. Čítať viac ..

Profesionálny akumulátorový kontúrovacou strojček WAHL BERET ProLithium Stealth

Wahl Beret ProLithium Stealth je profesionálny akumulátorový kontúrovacou strojček. Je osadený precízne chrómovanou strihacie hlavicou Chrome Blade s výškou strihu 0,4 mm a šírkou strihu iba 28 mm. Hlavica je jednoducho snímateľná pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu. Strojček poháňa silný motor s 5500 otáčkami za minútu, ktorý má ale tichý chod. Beret obsahuje li-iónový akumulátor, ktorý je bez pamäťového efektu a vydrží až 75 minút bezkáblového prevádzky. Batérie sa plne dobije do 60 minút, stav batérie signalizuje kontrolka. Strojček možno používať aj pripojený priamo do siete. Šasi je ergonomicky vytvarované a padne skvele do ruky. Strojček má navyše ultra-nízku hmotnosť - iba 115 gramov. Celý strojček vrátane strihacie hlavice je v limitovanej čiernočiernej Stealth úprave - tento strojček proste vyčnieva v každom prostredí.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje praktický nabíjací aj odkladací stojanček, sieťový adaptér a štyri prídavné hrebene (2,5 mm, 6 mm, 9 mm, 11 mm). V sade nájdete aj čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

 • nový elegantný strihací strojček WAHL - kontúra - s lítiovým akumulátorom
 • prevádzka akumulátorový i sieťový - možno priamo pripojiť sieťový transformátor
 • precízne chrómovaná strihacie hlavice - vyklápacie, ľahko snímateľná, široká 28 mm s výškou strihu 0,4 mm
 • veľmi tichá prevádzka, až 75 min. na jedno nabitie
 • rýchle dobitie - 60 min
 • lítiový akumulátor bez pamäťového efektu, šetrný k životnému prostrediu, kontrolka dobíjania
 • veľmi ľahký - iba 115g
 • ergonomický tvar - príjemne padne do ruky
 • motor 5 500 ot./min.
 • príslušenstvo: praktický nabíjací aj odkladací stojanček, sieťový transformátor, 4 prídavné hrebene, olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice, čistiaca kefka, ochranný kryt na strihacie hlavicu
 • farba: čierna

Tip barbera: "Kvalitné kontúrka od Wahl s hlavicou úzkou iba 28 mm - ideálne na jemné dokončovacie práce. Oceníte tiež ultra nízku hmotnosť - iba 115 gramov. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť."

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO
Zaměření strojku
Na detaily ÁNO
Napájení
Kombinované ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?