Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 17.6.

Náhradné integrované brity s čistiacou lištou MERKUR

Vhodné pre všetky bežné značky strojčekov s integrovanými britmi.

Čítať viac ..
€ 5.00 s DPH
€ 4.17 bez DPH

Vhodné pre všetky bežné značky strojčekov s integrovanými britmi.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 5.00
€ 4.17 bez DPH

Náhradné integrované brity s čistiacou lištou MERKUR

Integrované holiace brity s čistiacou lištou MERKUR Solingen sú výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé holiace brity. V balení nájdete 2 brity a celkovo 5 kusov, čo zaručuje dlhodobé použitie a výhodnú kúpu. Tieto brity sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s väčšinou bežných značiek holiacich strojčekov na trhu. S holiacimi britmi MERKUR Solingen získate hladké a precízne holenie s minimálnym úsilím.

Integrované holiace brity s čistiacou lištou MERKUR Solingen

  • 2 brity
  • 5 ks v jednom balení
  • vhodné pre všetky bežné značky strojčekov

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 990 000
Výrobca MERKUR Solingen

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?