Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

WAHL 4340-0470 SuperDry 2000 W - iónový

Kvalitné profesionálne fén Wahl SUPERDRY v elegantnom čiernom prevedení. Silný výkon 2000 W s tepelnou poistkou, ionizačné efekt s turmalínovou technológiou. 2 rýchlosti a 3 teplotné stupne. 2 hubice. Kábel dlhý 3 m.

Čítať viac ..
€ 55.00 s DPH
€ 45.83 bez DPH

Kvalitné profesionálne fén Wahl SUPERDRY v elegantnom čiernom prevedení. Silný výkon 2000 W s tepelnou poistkou, ionizačné efekt s turmalínovou technológiou. 2 rýchlosti a 3 teplotné stupne. 2 hubice. Kábel dlhý 3 m.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 55.00
€ 45.83 bez DPH

WAHL 4340-0470 SuperDry 2000 W - iónový

Spoľahlivý a silný fén s AC motorom s výkonom 2000 W s tepelnou poistkou, ktorý poskytuje rýchle a účinné sušenie vlasov. Fén je vybavený ionizačným efektom s turmalínovou technológiou, ktorá produkuje záporné ióny. Tieto ióny majú antistatický účinok a sú šetrné k vlasom. Okrem toho uzatvárajú povrch vlasov, vyhladzujú ich a prepožičiavajú im hodvábny vzhľad. Mimoriadne veľký prietok vzduchu až do rýchlosti 30 m/s umožňuje rýchle vysušovanie vlasov. Fén má 2 rýchlosti, 3 teplotné stupne, možnosť samostatného fúkania studeného vzduchu a tlačidlo rýchleho ochladzovania horúceho vzduchu.

Je vybavený 2 profesionálnymi hubicami - úzkou a širokou, ktoré umožňujú presné nastavenie a prispôsobenie sušenia vlasov. Fén má odnímateľný filter pre ľahké a rýchle čistenie a profesionálny sieťový kábel dĺžky 3 metre s závesným okom. S hmotnosťou len 630 g je to veľmi ľahký a pohodlný fén. Jeho elegantný dizajn a farebné prevedenie v lesklej čiernej farbe robia z tohto fenu skvelý doplnok pre každého profesionálneho kaderníka alebo aj pre každodenné použitie doma. Ak hľadáte spoľahlivý, silný a profesionálny fén s turmalínovou technológiou, ktorý poskytuje účinné a rýchle sušenie vlasov, WAHL Super Dry je pre vás tou správnou voľbou.

Profesionálny fén WAHL 2000 Super Dry 4340-0470

  • profesionálny, spoľahlivý, silný AC motor s výkonom 2000 W s tepelnou poistkou
  • ionizačné efekt s turmalínovou technológiou = záporné ióny pôsobí antistaticky a sú šetrné k vlasom, záporné ióny uzatvárajú povrch vlasov, vyhladzujú je a prepožičiavajú im hodvábny vzhľad
  • mimoriadne veľký prietok vzduchu - až 30 m / s = veľmi rýchle vysušovanie
  • 2 rýchlosti, 3 teplotné stupne + možnosť samostatného fúkania studeného vzduch + tlačidlo rýchleho ochladzovania horúceho vzduchu
  • 2 x profesionálny hubica - úzka a široká
  • odnímateľný filter pre snanou čistenie
  • profesionálny sieťový kábel dĺžky 3 metre so závesným okom
  • hmotnosť len 630 g
  • elegantný dizajn
  • farebné prevedenie: lesklá čierna 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

 

Kód: 4340-0470
Výrobca WAHL

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?