Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 26.1.

Flexibilné kefa WAHL 2999-7350 obojstranný

€ 12.41
€ 10.34 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2999-7350
Výrobca WAHL
Kvalitný plastový flexibilná kefa WAHL 2999-7350 na psy - obojstranný na vyčesávanie nečistôt. Čítať viac ..

Flexibilné kefa WAHL 2999-7350 na psy - obojstranný

  • obojstranný kefa s pevnými nerezovými drôtikmi je vhodný pre odstraňovanie uvoľnených chlpov, na vyčesávanie nečistôt a rozčesávanie zaknocených chlpov
  • flexibilná hlava kefy je vďaka svojmu ohybnému prevedení vhodná na akékoľvek telo i rôzne partie menších i väčších psov
  • husté a zahnuté drôtiky sú ideálne pre citlivú kožu
  • účinné dosiahnutie jemné a hebké srsti
  • strana s modrou plochou je určená pre bežnú štruktúru srsti, čierna strana je určená pre zaknocenou a znečistenú srsť
  • komfortné a ergonomické držadlo s protiskuzovou povrchovou úpravou

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Materiál
Plastové ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?