Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

Nožnice vyšívacie DOVO Solingen 285 408

Profesionálny ručne kované nerezové nožnice na vyšívanie veľkosti 4 "DOVO Solingen 285 408 R SAT. S ostrím v matnej úprave. Čítať viac ..
€ 56.66 s DPH
€ 47.22 bez DPH
Profesionálny ručne kované nerezové nožnice na vyšívanie veľkosti 4 "DOVO Solingen 285 408 R SAT. S ostrím v matnej úprave. Čítať viac ..
Dostupnosť: Nie je skladom
Dostupnosť: Nie je skladom
€ 56.66
€ 47.22 bez DPH

Nožnice vyšívacie DOVO Solingen 285 408

Nožnice na vyšívanie DOVO Solingen 285 408 R SAT.

  • profesionálny nerezové nožnice na vyšívanie s dlhou veľmi pevnou ostrou špičkou
  • veľkosť 4 "
  • ručne kované
  • povrchová úprava ostrie matný nerez, rukoväť lesklá
  • originál DOVO Solingen, vyrobené v Nemecku

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

 

Kód: 285 408
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Krajčírske ÁNO
Na vyšívanie ÁNO
Velikost
4" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?