Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Manikúra DOVO Solingen 2018 036

€ 88.76
€ 73.36bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2018 036
Výrobca DOVO Solingen
Kvalitná manikúrne súprava DOVO Solingen 2018 036 R SAT. na cesty v koženom puzdre červenej farby. Sada obsahuje 4 nástroje v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Manikúrne súprava DOVO Solingen 2018 036 R SAT.

  • elegantný manikúra s červeným puzdrom z hovädzej kože
  • obsah: 1x nerezové nožnice na nechty, 1x nerezové nožnice na kožičku, nerezová pinzeta so šikmým zakončením, zafírový pilník na nechty
  • nožnice sú mimoriadnej kvality, sú vyrobené z nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou (R SAT.) a sú zahnuté
  • pinzeta je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s matnou povrchovou úpravou (R SAT.), veľkosti 3,5 "so šikmým zakončením a je veľmi presne zabrúsená
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?