Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Súprava nožníc DOVO Soligen 546 036

€ 195.60
€ 161.65 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 546 036
Výrobca DOVO Solingen
Profesionálna luxusná krajčírska sada špičkovej kvality DOVO Solingen 546 036 v koženom červenom puzdre, v úprave matný nerez. Čítať viac ..

Súprava krajčírskych nožníc DOVO Solingen 546 036

  • exkluzívna sada celokovových kovaných krajčírskych nožníc DOVO Solingen
  • 2x nožnice krajčírske 255 606 R SAT. 6 ", 285 506 R SAT. 5", 1x vyšívacia 285 408 R SAT. 4 "
  • povrchová úprava matný nerez (R SAT.)
  • kožené červené puzdro
  • originál DOVO Solingen, vyrobené v Nemecku

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

 


Zaměření nůžek
Krajčírske ÁNO
Zaměření nůžek
Pre domácnosť ÁNO
Velikost
4" ÁNO
Velikost
5" ÁNO
Velikost
6" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?