Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 8.12.

Nožnice na hydinu DOVO Solingen 98 246

€ 84.00
€ 70.00 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 98 246
Výrobca DOVO Solingen

Nožnice na hydinu DOVO Solingen 98 246

  • Exelentní nožnice na hydinu
  • nerezová oceľ - matný povrch (R SAT.)
  • veľmi ľahko rozoberateľné - ľahko sa obe časti od seba oddelia a optět zase zloží - veľmi praktické pre jednoduché a dokonalé hygienické vyčistenie
  • zámok na uzavretie, pružina
  • vhodné do umývačiek
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---

DOVO Solingen,   Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?